Новини:

28 серпень 2012 року


21-й ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

 

Кредитна спілка “Вигода”, як завжди, вже традиційно робить в цей день свято для дітей — малюнок на асфальті “Тобі, моя Батьківщино”. В попередні роки ми проводили цей захід на вулиці Народній, біля Народного Дому, та в минулому році, придбавши нове приміщення для головного офісу кредитівки на вулиці Богдана Хмельницького, стали проводити його вже біля пам`ятника Богданові Хмельницькому, неподалік свого власного нового приміщення.
Залунала чудова українська пісня. Аж настрій у перехожих змінився. А розграфлені і пронумеровані на асфальті клітинки зацікавлювали їх: ”Яке ж то дійство відбуватиметься?” Дітвора зібралась швидко і розгорнулись на асфальті перегони з малювання. Бажаючих все прибувало. Крейди вистачило всім.
І розцвіли на асфальті різні барви дитячої уяви, та все ж синього і жовтого було найбільше. Ну а по завершенні малювання ще позмагалися у вікторині. Потім всі отримували заслужені подарунки та солодощі.
Кредитна спілка “Вигода” дякує всім, хто долучився, зокрема Міському об`єднанню товариства “Просвіта” і керівництву Вищого професійно-технічного училища № 8 м.Стрия в особі директора п.Віталія Никифоріва, а також міській міліції.

 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ