Новини:

23 серпень 2012 року


Кредитна спілка «Вигода» вітає всіх українців із Днем Hезалежності!

День Незалежності України - це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного розвитку суспільства.
Сьогодні кожному громадянинові нашої держави зрозуміло, що Україну чекає тернистий, важкий і довгий шлях входження у світовий простір. Наші недруги постійно ведуть боротьбу проти всього, що стосувалося національного відродження.
Відродження національної свідомості – складний і багатоступеневий процес втілення в життя національної ідеї створення дійсно економічного заможного соціально здорового суспільства. Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі, національного характеру.
Зичимо Вам здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і творчих успіхів у Вашому високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу.

Слава Україні!
Героям Слава!


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ