Новини:

22 травень 2011 року


~1~ Урочистий похід до пам`ятника Будителям міською просвітянською організацією зорганізований був 20 травня 2011 року. І члени первинного осередку “Вигоди” також взяли участь у цьому дійстві.
Після розширеного засідання спостережної ради в неділю, 22 травня, делегація від кредитної спілки здійснила покладання квітів у парку ім. Тараса Шевченка.

^


 

Кредитна спілка “Вигода” придбала власне приміщення, про це було повідомлено всім членам на загальних зборах “Вигоди” 27 березня 2011 року. Правочин було здійснено власне напередодні наших щорічних зборів. Облаштували його під центральний офіс нашої кооперативної установи як і було заплановано. І ось вже з травня  обслуговування членів відбувається у новопридбаному приміщені. Для нас це одночасно і показник зростання та розвитку і усвідомлення відповідальності перед своїми членами.
Як всяка добра справа не може гідно відбуватися без благословення та опіки Божої. То ж за християнською традицією дім повинен бути освячений молитвою та святою водою.
22 травня​ саме  в цей день, коли було заплановане проведення  розширеного засідання Спостережної ради за участю отця Мирона відбулося посвячення нового приміщення крединої спілки “Вигода”.

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ