Новини:

18 березень 2012 року


 

 

17-18 березня 2012 року у м. Миколаїв Львівської області відбулося свято Книги – Книжкова Толока.


 

Уже вшосте весна до Миколаєва приходить із  святом Книги – “Книжковою Толокою”, яка цього року присвячувалась 70-річчю УПА. Містечко Миколаїв -  єдиний райцентр України, де раз на рік для читачів влаштовують книжковий рай. Кредитна спілка “Вигода” була одним з організаторів книжкового свята.У цьогорічному  форумі взяли участь понад вісімдесят гостей – письменників, істориків, художників, бардів, та понад двадцять видавництв. Всі бажаючі мали змогу побувати на чоловічому та жіночому поетичних марафонах, різноманітних презентаціях, стати учасниками читацьких обговорень, зустрітися з улюбленими авторами: Юрієм Винничуком, Степаном Процюком, Іриною Фаріон, Галиною Вдовиченко, Вікторією Андрусів, Володимиром Лисом, Ніною Фіалко, Марією Чумарною, Тетяною Грунською, Євою Гатою та багатьма іншими, придбати книги видавництв: «Апріорі», «Кальварія», «Каменяр», «Урбіно», «Ліра», «Грані Т», «Піраміда», «Старого Лева», «Коло», «Богдан» та ін. Захоплення присутніх викликали моновистава «Театр у кошику» та заходи, присвячені 100-річчю організації «Пласт».


Домашня атмосфера - особливість цього форуму. Письменники, видавці і читачі проводили час разом, спілкування вийшло двохстороннім і теплим. Завдяки кредитній спілці “Вигода”, яка вже традиційно пригощає гостей і учасників толоки гарячим чаєм і кавою з тістечками, обговорення продовжувались і у вужчих колах.  Книжка стає ближчою до людей із віддалених куточків району. У переддень толоки літератори об’їздили школи району. Книжкова толока цьогоріч акцентувала на дитячій літературній програмі, організатори вважають, що це інвестиція у майбутнє форуму.


Ми маємо можливість користуватися всіма тими духовними багатствами, що створили письменники і вчені — читати. А хороша книга — щирий друг і порадник, вона розвиває розум, формує душу.

 


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ