Новини:

15 січень 2013 року


 Відтепер послугами «Вигоди» можна скористатися і в Кам`янці-Бузькій

В центральній частині міста над Бугом з далеку видно велику синьо-жовту вивіску КС “Вигода”. Саме в цьому будинку 14 січня 2013 року в м. Кам’янка-Бузька, відбулося освячення приміщення представництва КС “Вигода”. Освятив приміщення настоятель храму Святого Миколая в м. Кам`янка-Бузька о. Юрій Мовчан. Отець Юрій також привітав всіх присутніх з одним з трьох Найбільших зимових свят та побажав щоб Святий Василь приніс частинку святості, добра, милосердя та процвітання до освяченого приміщення Кредитної спілки “Вигода” в м. Кам`янка-Бузька.   

 

  

На урочистостях також були присутні заступник голови спостережної ради КС “Вигода”, депутат обласної ради Богдан Сидорак, голова правління КС “Вигода” Марія Сюма, менеджер з соціальної та корпоративної відповідальності КС “Вигода” м. Стрий Іван Гарбовський, інспектор кредитний в м. Радехові Лариса Самборська. Крім того на свято прибули представники органів місцевого самоврядування – заступник міського голови Богдан Ковалюк та секретар міськвиконкому Володимир Бусель та інші гості.

Цю голосну подію не оминули і представники засобів масової інформації, а саме: головний редактор газети «Життя і слово”» Ігор Поломаний та коментатор радіо «Новини Надбужжя”» Ірина Литвин.

Богдан Сидорак привітав всіх присутніх з Новим роком та святом Святого Василія і звичайно засіяв сказавши такі слова: “Ой роди Боже жито-пшеницю, всяку пашницю! Будьте здорові, З Новим роком Вас та з Василієм! На щастя на здоров`я на Новий рік! Христос ся Рождає!

До вітальних слів долучилися і заступник міського голови Богдан Ковалюк та секретар міськвиконкому Володимир Бусель. Вони сподіваються що кредитна спілка «Вигода» стане надійним і вигідним партнером для кам`янчан.

Голова правління Марія Сюма сказала що будь-яку справу потрібно починати з Богом та вірою в серці, розповідала про досягнення КС “Вигода”, про співпрацю спілки з громадою та церквою.

По завершенню освячення всі присутні дуже гарно колядували, щедрували та віншували.


інспектор кредитний  
Галина Войтків

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ