Новини:

11 березень 2010 року


 11 березня 2010 року відбулися чергові збори членів кредитної спілки «Вигоди» на філії в м. Сколе, які вже традиційно проводяться на всіх філіях напередодні загальних зборів.

 Спілчани зібралися, щоб заслухати звіт працівників про роботу філії за 2009 рік, обговорити питання, які їх хвилюють, поспілкуватися одні з одними. 

 

збори на філії м. Сколе
збори на філії м. Сколе
На зборах спостережну раду КС «Вигода» представляв заступник голови спостережної ради Василь Щекун, ревізійну комісію — член ревізійної комісії Неля Колос, правління — заступники голови правління Юрій Мокрицький та Галина Гарбовська.

Члени кредитної спілки з цікавістю заслухали звіт Надії Русин, виконуючої обов`язки керуючої філією, та поставили ряд питань: про те яким чином захищає себе кредитна спілка в час кризи, чим вона відрізняється від банків, чи відрізняються відсотки за кредит за видами кредиту. Особливу увагу присутніх привернув кредит на енергозбереження. Саме цей вид кредитування ввійшов у програму Львівської ОДА, за якою користувачам такого кредиту з обласного бюджету відшкодовується частина відсотків сплачених за кредит.

 Присутні відмітили, що їм також цікава ідея, яка вже почала обговорюватися між кредитною спілкою та представниками Сколівської РДА про впровадження проекту кредитування зеленого туризму. 

Спілкування відбувалося в теплій невимушеній атмосфері і завершилося чаюванням. 

 

 

 

 

^

дізнатися більше про філію


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ