Новини:

7 липень 2014 року05 липня 2014 року, Зарваниця. Традиційна Екуменічна проща кредитної спілки "ВИГОДА" та кредитних спілок України у міжнародний день кооперативів. Посвята - ЗА МИР В УКРАЇНІ. Понад 700 учасників. Взяли участь КС "Хмельницьке кредитне товариство", КС "Станіславська" м.Івано-Франківськ, КС "КредитФос" м.Тернопіль , КС "Косівська" м.Косів, КС "Шанс" м.Калуш, представники 1-ї сотні за Майдану (м.Вінниця, м.Кіровоград), а також Тернопільська облспоживспілка, Райспоживспілка Стрийщини.
Опісля Архиєрейського богослужіння, яке очолив Митрополит Тернопільсько-зборівський Василь (Семенюк) представники кредитних спілок, а також інші зацікавлені особи мали можливість поспілкуватися на тему реалізації проектів Стрийської кооперативної ініціативи з безпосередніми учасниками. Розмова видалася цікавою, бо власне у Зарваниці, у листопаді 2011 року зародилася ця ідея (детальніше тут), як отримала підтримку в Україні та за її межами. Від ідеї до реалізації вже пройшло майже 3 роки, а тому було про що розповісти. Зокрема - Марія Сюма - про стан справ у кредитній спілці "ВИГОДА", Іван Гарбовський - про фонд громад "РІДНЯ" - ідею, систему роботи, проекти, Юрій Мокрицький - про кооператив здорового харчування "ВІРА" та молочарню, Богдан Сидорак про туристичний похід "Горами нашої слави".
Всі були дуже духовно натхненним на подальшу працю для наших спільнот та України! Всім щастя, миру, Божої благодаті, яка у цьому райському куточку України присутня всюди, у кожному кущику, у кожній споруді, у кожному дереві, у чудотворному образі Матері Божої Зарваницької. Приїздіть. Не пошкодуєте. Полюбите.
До наступної прощі у 2015 році, перша субота липня, а це буде 04 липня.
Слава Україні!
Із мого особистого фотоархіву.

Петро Маковський,
Голова спостережної ради КС "Вигода"

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ