Новини:

6 липень 2010 року


 ВИГОДА ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ ПОВНОЛІТТЯ ПРОЩЕЮ ДО ЗАРВАНИЦІ

 
Приїзд прочан
Приїзд прочан
3 липня 2010 року, як і планувалося, відбулася проща до Зарваниці, до Марійського духовного комплексу, яку кредитна спілка «Вигода» зорганізувала спільно зі Стрийською єпархією УГКЦ, відзначивши таким чином своє повноліття — 18 років від дня створення.

В цьому величавому духовному заході взяло участь понад 600 спілчан з трьох областей України (Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської), де знаходяться десять підрозділів кредитної спілки «Вигоди». З кожної філії організовувались автобуси для поїздки, а з деяких відділень навіть по декілька автобусів, в залежності від кількості бажаючих взяти участь у прощі. Таким чином,  до Зарваниці прибуло 21 транспортних засобів (18 автобусів та три легкових авто) з однаковими вивісками на лобовому склі: «Кредитна спілка «Вигода», проща до Зарваниці». А самі учасники могли ідентифікувати себе від решти прочан різнобарвними стрічками на грудях з таким же написом та вказаною датою прощі.

на прощі
на прощі
Після завершення прощі голова спостережної ради нашої спілки Петро Маковський сказав наступне: «Спільними зусиллями ми проклали стежину багатьом бажаючим, членам і не членам кредитної спілки «ВИГОДА» до Святого відпустового місця – Зарваниці. У таких місцях відчуваєш, що таке сила ДУХУ та ЄДНОСТІ, розумієш що РАЗОМ МИ Є ВЕЛИКА СИЛА і нас не подолати. Відчуваєш як нуртує духовне джерело нашого народу. Марійський духовний центр є наріжним каменем будівництва нашої держави та нації, відточений тисячами люблячих сердець. Ми показали високий рівень організаційної роботи, бо хто як не ми, маємо демонструвати САМІ СОБІ що, УКРАЇНЦІ це сила, яка здатна будувати кращу у світі будучність для своїх людей, щиро і з великою любов`ю, віддано виконуючи свою роботу.»

Вітання  Петра Маковського Владики Тараса Сеньківа
Вітання Петра Маковського Владики Тараса Сеньківа
Незбагненним Промислом Господнім ця дата збіглася з 50-літнім ювілеєм Владики Тараса Сеньківа - Апостольського Адміністратора  Стрийської Єпархії УГКЦ, який попередньо дав благословення на проведення нашого заходу в рамках прощі Стрийської єпархії під гаслом: «За покликанням служити суспільству через солідарність, кооперацію та знання».

Всім учасникам було вручено вісник кредитної спілки «Сила громади» № 14, який спеціально був присвячений події.

на прощі
на прощі
В ньому розмістили програму прощі, вітальне слово голови спостережної ради КС «Вигода» Петра Маковського, вітання Владики Тараса Сеньківа з ювілеєм, дещо з вибраних соціально-економічних концепцій Митрополита Андрея Шептицького «О квестії соціяльній», короткі відомості про Марійський духовний комплекс та його історію, історичну довідку про саму Зарваницю, тексти духовних  пісень та молитов, новини спілчанського життя, цікаву інформацію про  пам`ятну монету «Марійський духовний центр — Зарваниця» номіналом 10 гривень.

учасники прощі зі Стрия
учасники прощі зі Стрия
З раннього ранку суботнього дня до завершення прощі, за висловлюваними враженнями учасників, всі почували себе надзвичайно легко і приємно.


Кредитна спілка щиро вдячна своїм членам, які стали координаторами невеликих груп, всім учасникам, які підтримали ідею відзначити своє 18-річчя прощею до Зарваниці, допомагали в поширенні інформації та оголошень. Дякуємо засобам масової інформації та всім духовним особам, які сприйняли наше започаткування, підтримали і допомогли провести на належному рівні.

отець Андрій проводить екскурсію для прочан
отець Андрій проводить екскурсію для прочан
Дякуємо отцеві Андрієві з Марійського духовного центру, який провів дуже цікаву, змістовну і високодуховну екскурсію по всіх цікавих місцях території центру. Учасники цієї екскурсії, крім глибшого пізнання історії виникнення духовного центру в Зарваниці та ознайомлення з теперішнім станом Марійського духовного центру, мали унікальну нагоду в молитовному наміренні прикластися до святих мощей, які знаходяться в намоленій дерев’яній церковці Різдва Пресвятої Богородиці, що на території монастиря студитів.

Нехай молитовні благання кожного прочанина будуть почутими заступницею нашою і опікункою українського народу Матір’ю Божою Зарваницькою та обдаровані духовними ласками Отця Небесного. Нехай всім нам щастить. Ми започаткували гарну традицію – відзначати наші річниці прощами до святих місць. Це нас кріпитиме духовно та додаватиме наснаги до праці.

 
Галина Гарбовська
Заступник голови правління КС «Вигода»
 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ