Новини:

5 березень 2010 року


Збори філії на Сокальщині
 
збори філії м. Сокаль
збори філії м. Сокаль
Ось і промайнув ще один рік. Для нашої філії це перший повноцінний рік роботи. За традицією нашої кредитівки ми знову запросили членів КС на підсумкові річні збори філії. Незважаючи на невелике членство філії, прийшло послухати про звіт чимало людей. Про те, як кредитна спілка провела 2009 рік в цілому розповіла голова правління Марія Сюма, про роботу ревізійної комісії — голова ревізійної комісії Наталія Почтовнюк, і оскільки, КС це не тільки кредити і депозити, а й співпраця з громадськими організаціями, церковними громадами, це і організація різноманітних масових заходів і благодійних програм, про цю сторону діяльності КС за межами цифр розповів заступник голови спостережної ради Василь Щекун. 

Підвівши підсумки року, приємно було зазначити, що філія розвивається, і її фінансові показники є достатньо стабільними. Філія є активна у громадському житті Сокальщини.

За 2009 рік в члени спілки вступило 167 осіб. Це жителі м. Сокаля, Сокальського району та м. Червонограда. На сьогоднійшній день членство філії становить 260 осіб.

збори філії м. Сокаль
збори філії м. Сокаль
2009 рік був напруженим, але успішним. Це заслуга всіх членів кредитної спілки і її симпатиків. Ми дякуємо всім, хто весь час був з нами, а особливо, Оксані Проць, заступнику головного редактора та Василю Сорочуку, говному редактору газети “Голос з-над Бугу”, Василю Панченку, заступнику голови районної ради, Наталці Новацькій, кореспонденту та Олександру Новацькому, випусковому редактору ТРК “Сокаль”, о. Петру Звіру, декану Сокальського деканату УГКЦ за співпрацю і підтримку в розвитку філії на Сокальщині.

Бажаємо всім здоров`я, сімейного щастя, злагоди та добробуту у ваших оселях.

Жанна Журавінська, інспектор кредитний, КС "Вигода" м. Сокаль


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ