Новини:

2 квітень 2012 року


 Заощаджуй та примножуй свої статки з “Вигодою”

 
На порозі свого 20- річчя кредитна спілка “Вигода” провела чергові загальні збори, відзвітувавши перед своїм членством про роботу, накресливши плани на майбутнє, оновивши склад виборних органів, познайомивши з проведеною роботою в громаді,яка базується на кооперативних засадах з дотриманням принципів християнської моралі.


Ми не будемо Вас переконувати, що надамо Вам позику без документів  і на неймовірно вигідних умовах; що візьмемо у  Вас заощадження під найвищий відсоток. Адже ринок має свої закони і той, хто нехтує ними — або безумець, або шахрай.


Натомість ми пропонуємо Вам стати членом нашої великої родини, нашої кредитної спілки “Вигода” - структури кооперативного типу, створеної, в першу чергу, для того, щоб не  надто заможні краяни, об`єднавши свої фінансові зусилля, мали можливість не просто пережити складні часи, а й зміцніти фінансово, допомагаючи один одному.


З перших років незалежності України кредитна спілка “Вигода” працює над відродженням кооперативного руху в кращих його проявах і традиціях. Наше майбутнє — в наших руках. Якщо ми позичаємо собі гроші або вкладаємо на заощадження, ми зобов`язані цікавитись структурою,  яку обрали своїм фінансовим партнером. Нам потрібно  впливати  на її роботу і брати участь у виборі її керівництва. Ми не повинні соромитись   задавати багато питань, в тому числі, і незручних. Ми прагнемо бути не просто пасивними статистами, яких легко обдурити, а й без перебільшення — творцями свого кращого майбутнього.


Під гаслом Стрийської кооперативної ініціативи, не без допомоги кредитної спілки “Вигода”, працює благодійний фонд “Рідня”, лікарняна каса “Здоров`я   Стрийщини”, кооператив здорового харчування “Віра”.


Наша діяльність витримала випробування часу. Щонайменше три фінансові кризи не змогли похитнути довіри нашого членства до своєї фінансової установи. Навіть у найскладніших обставинах ми були разом. Збираючи членів,проводили просвітницьку роботу, прораховували на кілька кроків наперед можливості і варіанти правильних рішень. Ми і  сьогодні досвід фінансової просвіти продовжуємо впроваджувати в життя.


Ми відкриті для своєї громади. Розмістити депозит на умовах розумної доцільності на найкращих умовах чи взяти чесний кредит або просто отримати консультацію можна у будь-якому з відділень кредитної спілки “Вигода”.

 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ