:: 20.06.2010

::


 
Новини

20.06.2010

  

ПРОЩА ДО ЗАРВАНИЦІ 

14 червня 2010 року виповнилося 18 років з дня заснування нашої кредитної спілки. Кредитна спілка «Вигода» стала першою спілкою відновленою в незалежній Україні. Протягом 18-ти років своєї діяльності спілка гідно виконувала своє соціальне призначення фінансового кооперативу, допомагаючи людям вирішувати свої фінансові питання та надійно зберегти надбані  грошові  заощадження. Саме тому у цей час, час кризи світової фінансової системи, наша установа працює стабільно з чудовими результатами та достатнім власним капіталом.
   Ми свідомі того, що довіра людей та добрі результати не є лише нашою заслугою. Ми впевнені, що опіка Божа не залишає нас. Саме тому ми вирішили, що найкращим відзначенням 18-ої річниці нашого заснування буде проща до святих місць. Ми вирішили провести прощу до Чудотворної Зарваницької Божої Матері 3 липня 2010 року.
   Нашу прощу благословив Апостольський Адміністратор Стрийської Єпархії УГКЦ Владика Тарас Сеньків. Проща відбудеться в межах прощі Стрийської Єпархії УГКЦ. Гасло прощі: «За покликання служити суспільству через солідарність, кооперацію та знання».
   Плануємо зорганізувати до 1000 осіб, які будуть зібрані  з 10-ти філій кредитної спілки, різних міст Львівської області, а також з Калуша та Бережан. Проща буде проходити під патронатом парафії Всіх Святих Українського Народу. Також надіємось залучити прочан з інших міст України.

Петро Маковський,
голова спостережної ради 

 

ПРОГРАМА ПРОЩІ

09:00-10:30 год. Приїзд учасників до Зарваниці. Збір учасників прощі перед надбрамною церквою Благовіщення Пречистої Діви Марії.
10:50 год.  Зустріч Владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ.
11:00-12:00 год. Архієрейська Літургія у співслужінні протопресвітерів та священиків Стрийської єпархії.
12:00-12:30 год. Молебень до Богородиці біля чудотворної ікони.
12:30-13:00 год. Чин освячення води біля чудотворного джерела.
13:00-14:00 год. Приватна молитва.
14:00-14:30 год. Зустріч Владики Тараса з молоддю Стрийської єпархії.
15:00 год. Завершення VІ-ї єпархіальної прощі до Зарваниці.
Канцелярія Єпархіального Управління
Стрийської єпархії УГКЦ
:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ