:: 02.07.2013

::


 
Новини

02.07.2013

  

 ПЕРШИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ФОНД ГРОМАД «РІДНЯ» ЗАВЕРШЕНО

Оголошення про Конкурс було опубліковане в ЗМІ та в «Річному звіті БФ «Фонд громад «Рідня»-2012». Заявки на конкурс приймалися до 15 травня. Надійшло 17 заявок. Всі подані проекти є дуже цікавими.Одним із пріоритетних напрямків роботи Фонду є допомога дітям з особливим потребами. Тому тішить те, що за цим напрямком було подано два проекти: проект «Облаштування сенсорної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами у Стрийській ЗШ №11» та «Літній відпочинковий табір для молодих людей з особливими розумовими потребами». Інші проекти не менш актуальні – це «Забезпечення харчами їдальні для безхатченків», і "Спортивна секція з настільного тенісу для молоді парафії", і «Регіональний пісенний фестиваль «Село – колиска України». Географія поданих проектів обширна – Стрий і Стрийський район, місто Миколаїв і місто Новий Розділ та інші. Найважливішим для нас є те, що у всіх проектах задіяна громада. Адже обов’язковою вимогою для того, щоб проект був прийнятим, була наявність підписного листа. В ньому свої підписи ставили ті, хто зацікавлений в проекті і буде допомагати ініціаторам в його реалізації. Оцінювання проектів було проводено незалежною Експертною радою. До її складу входили авторитетні представники громадських організацій із США та України – міст Києва, Тернополя, Львова. Оцінювання проектів відбувалось з використанням сучасних ІТ-технологій.


В результаті конкурсного відбору підтримку отримало 11 проектів. Перелік проектів та організацій, котрі подавали проекти можете переглянути тут ~1~.


Загальна сума підтримки проектів – 78 830,00 грн.


6-ти проектам відмовлено у фінансуванні через суттєві зауваження зі сторони членів Правління і Наглядової ради БФ «Рідня» та членів Експертної ради.


В середу, 26 червня, о 14 год. відбулося урочисте вручення Сертифікатів на фінансування проектів. Урочистість відбулася в конференц-залі Стрийської районної ради в присутності представників влади, громадських організацій, представників мас-медіа.


Хочемо відзначити, що переможцями проектів є парафіяльні громади Стрийської єпархії: Всіх Святих Українського народу (місто Стрий), Церкви прп Параскевії с. Кавське Стрийського району, парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ  та Благодійний фонд "Карітас" Стрийської єпархії (2 проекти).


Від імені голови Стрийської райдержадміністрації Володимира Бурія подяку голові Наглядової ради Фонду Петру Маковському за активну участь та меценатство у розвитку місцевих громад Стрийщини вручила заступник голови райдержадміністрації Наталія Тлємішок.


Сподіваємось, що разом зможемо зробити ще багато добрих справ!


Контактна особа – Оксана Шмілик, директор БФ «Фонд громад «Рідня», тел.0954409779,    http://ridnya.org.ua,    bfridnya@gmail.com

Посилання на інформаційні ресурси, які містять інформацію про вручення сертифікатів переможцям конкурсу проектів благодійного фонду «Фонд громад «Рідня».

інтернет сторінка Стрийської РДА


інтернет сторінка Стрийської Єпархії УГКЦ


інтернет сторінка телерадіокомпанії "ЛАН"


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ