:: 02.03.2012

::


 
Новини

02.03.2012

  

 

Традиційно перед річними звітно-виборними зборами КС «Вигода» проводить зустрічі з спілчанами на філіях. Так 2 березня 2012р. пройшли звітні збори на пустомитівській філії. На зборах були присутні 17 спілчан.


Керівник філії Петришин О.І. прозвітувала про роботу філії за 2011 р. та за 10 років з дня заснування.  Розповіла про активну роботу  працівників філії з громадою Пустомитівщини, продемонструвавши світлини з проведених заходів до Дня міста конкурсів дитячих творчих робіт,  участь у заходах Асоціації інвалідів, про поїздку спілчан по Шевченківських місцях на Черкащині, поїздку на Прощу до Зарваниці, участь у відкритті музею Жертвам сталінських репресій у смт.Щирці.


Голова спостережної ради п.Василь Щекун розповів про основні види діяльності кредитної спілки, про роботу кооперативу «Віра», про  тісну співпрацю КС «Вигода» з УГКЦ, наголосив про створення благодійного фонду «Рідня». Повідомив присутніх про підготовку до Міжнародного фестивалю кредитних спілок в  м.Стрию у липні 2012 р. Відмітив співпрацю КС «Вигода» з обласною державною адміністрацією по  Програмах енергозбереження та фінансової підтримки фермерам.


Член спостережної ради п. Нестор Бордуляк  розповів про історію кооперативного руху на Стрийщині.Нагадав про те, що КС «Вигода» є однією з перших спілок, заснованих після проголошення  незалежності України в 1992 році.Відмітив, що члени спотережної ради та ревізійної комісії працюють на громадських засадах. Звернув увагу на те,що Кредитна спілка свою роботу, всі заходи розпочинає з спільної молитви, з благословення настоятелів церкви, з посвяти всіх приміщень, як головного офісу, так і відділень і представництв. 

 

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ