• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

31 серпень 2012 року


 Школа фондів громад

 

 З 6 по 10 серпня 2012 року у мальовничому місті  – Вінниця, проходив навчальний семінар  в рамках програми "Школа фондів громад", яку проводить Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.  Метою заходу було вивчення основних аспектів діяльності фондів громад у світі та в Україні, планування розвитку фондів.  У Школі взяли участь 19 представників фондів громад із різних регіонів України. Від Стрийщини участь в семінарі взяв представник Благодійного фонду «Рідня» - Іван Гарбовський
Впродовж тижня учасники мали можливість отримати інформацію з наступних питань: "Розвиток фондів громад в Україні та світі", "Поширення інформації про фонди громади", "Легалізація фонду громади", "Врядування та менеджмент фонду громади", "Визначення місцевих проблем", "Пошук ресурсів. Фандрейзінг. Робота з донорами ", "Грантмейкерство", "Система ваучерів з інституційного розвитку".  Навчання з усіх вище перелічених тем проводилось у формі тренінгів. На школі працювали не лише кращі українські тренери (Р.Краплич, Г.Борова, В.Шейгус, О.Своровська та ін.), але й відомий в багатьох країнах Росії, Єропи, США, Канади експерт В.Самородов, який є визнаним фахівцем в питаннях діяльності Фондів Громад та філантропії. Спеціальним гостем Школи був відомий в Україні та за кордоном експерт Яків Рогалін.
Дуже цікавим для учасників школи виявився квест організований благодійним фондом «Подільська громада», яку очолює  Андрій Дручинський, та партнерськими організаціями фонду з Вінничини. Дуже приємною стала зустріч з відомим музикантом солістом гурту "ТІК"Віктором Бронюком, який є головою правління Фонду “Подільська громада” і зміг поділитися досвідом про роботу фонду і плани на майбутнє.    
На завершення учасники школи мали зустріч у Вінницькій міській раді зі ЗМІ та представниками місцевого самоврядування. На дозвіллі представники фондів мали змогу відвідати і побачити найбільший в Європі плавучий фонтан, розташований на річці Південний Буг у Вінниці. 
Довідково. Благодійний фонд "РІДНЯ" створений за ініціативи кредитної спілки "ВИГОДА", Стрийської Єпархії УГКЦ, Всеукраїнської громадської організації "Центр прав людини "Громадська ініціатива" восени 2011 року. Головна місія благодійного фонду – залучення громад  до вирішення актуальних проблем, які ними визначаються  як  актуальні  і  у  вирішенні  яких  вони  готові  взяти  фінансову,  трудову,  організаційну  та  іншу посильну участь.
Фондом вже виготовлено 300 благодійних скриньок, які призначені для збору коштів у парафіяльних громадах Стрийської єпархії та інших підприємствах і організаціях.  Також 30 серпня 2012 року проголошено Звернення   Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ, Владики Тараса Сеньківа, О.М. до священиків та мирян Стрийської єпархії.
Ми намагаємося плекати культуру добродійництва у суспільстві. Адже ми разом можемо більше допомогти один одному, ми краще разом знаємо, ми краще разом вміємо, ми разом можемо, ми разом зобов’язані, бо хто якщо не ми. Будувати життя спільнот на християнських засадах – наша мета і обов’язок. А це значить - тримати свої серця відкритими до любові, співчуття, співучасті. Кожен з нас може визначити міру своєї участі у тій чи іншій благодійній програмі, сам може запропонувати програму.
Ви завжди зможете долучитися до участі у наших програмах особисто чи шляхом складання цільової пожертви готівкою чи перерахунком.

 


 

Іван Гарбовський,
менеджер СКВ

 


 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ