• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

31 травень 2010 року


 

30 травня 2010 року місто Калуш запам`ятає надовго.

Цього дня на центральній вулиці міста біля будинку учнівської творчості голосно лунала музика, чути було дзвінкі голоси дітей, на вулиці розташувались експозиції виставкових робіт твочої молоді, серед яких роботи з бісеру, макрасе, вишивки, в`язання спицями та гачком, роботи учасників гуртків ткацтва, крою та шиття, моделювання одягу, художньої обробки шкіри, картини юних художників та різноманіття інших робіт юних творчих калушан. 

 

 

Перед початком урочистостей нагородження, а вихованці впродовж року завойовували безліч найвищих нагород всеукраїнських, обласних, міських конкурсів різних художніх робіт, відбувся невеликий конкурс малюнка на асфальті для присутніх. В ньому взяли участь 20 дітей.


«При чому тут кредитна спілка «Вигода»?» - спитаєте ви. 


Філія кредитної спілки «Вигоди» в Калуші працює не так давно, третій рік, проте співпрацю свою розпочала з будиком творчості минулоріч. Це сталося завдяки Хомі Софії Володимирівні, яка організувала дітей будинку творчості для участі у конкурсі, що в День молоді запропонувала кредитівка юним калушанам. А з сторони кредитної спілки все для цієї співпраці зробили працівники Марія Андріївна Худик та Аліна Стефанівна Грищишин. Це був своєрідний рекламно-інформаційний захід кредитної спілки, коли ми виходимо на вулицю і даємо про себе якомога більше інформації жителям 


 Цього ж року кредитна спілка нагороджувала не лише учасників конкурсу, а й керівників гуртків, які так активно працюють на ниві естетичного виховання молоді. Дух творчості панує в стінах будинку. Тут живе маленька Україна, її майбутнє. Можливо не всі вихованці Будинку творчості стануть великими майстрами народних ремесел, проте їх завжди зігріватиме спогад про свою участь в гуртках, де з ними працювали чудові педагоги-майстри, що прищеплювали їм любов до мистецтва , а іноді до цього процесу долучалися такі доброчинці, як кредитна спілка «Вигода».


 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ