• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

30 жовтень 2012 року


 31 жовтня – в Міжнародний день заощаджень, заощаджуйте з "Вигодою"!

Шлях у тисячу миль починається з одного кроку. Перефразовуючи прислів`я, можна сказати: Шлях до мільйона гривень (доларів, євро) починається з однієї гривні (долара, євро).
Якщо Ви кожного місяця витрачаєте всі гроші, які за цей місяць заробляєте - Ви ніколи не будете багатими! Скільки б Ви не заробляли, у Вас ніколи не буде грошей!
Тому частина грошей повинна залишатися у Вас. Ви повинні заощаджувати, збирати, вкладати і примножувати. Інакше - ніяк! Без цього багатим і вільним, на жаль, не стати!
 

Кредитна спілка “Вигода” запроваджує спеціальну програму заощадження коштів для наймолодших. З листопада 2012 року планується проведення зустрічей з дітьми та їх батьками і в рамках освітньої програми “фінансової просвіти” ознайомлювати їх з різними можливими  ощадностями: фінансовими, економічними, екологічними.
Почнемо з того, що навчимо дітей заощаджувати невеликі кошти, для чого роздаватимемо скарбнички у вигляді свинок з логотипом “Вигоди”. Батьки в цьому процесі слідкуватимуть за наповненням “свинок” і коли в них вже не залишиться місця для поповнення можна заощаджувати на дитячому рахунку у кредитній спілці.
Традиції заощаджень формувалися століттями, як природними потребами людей зберігати, так і цілеспрямованими зусиллями урядів і банків. Так, для того щоб популяризувати заощадження, 31 жовтня 1925 європейськими ощадними банками був заснований Міжнародний день заощаджень, який з того часу відзначається в останній день жовтня.
Міжнародний день заощаджень зіграв важливу роль, втричі збільшивши кількість ощадних вкладів у австрійських ощадних банках у 1925 -1930 роках. В період найбільшої популярності Міжнародного дня заощаджень, у 1955 - 1970 роках, кількість ощадних вкладів збільшилася в 35 разів.
27 жовтня 1988 року представники ощадних кас із 29 країн зібралися в Мілані на свій перший Інтернаціональний спеціалізований конгрес. Останнього дня форуму – 31 жовтня – народилася ідея "на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів усіх країн" щороку відзначати Міжнародний день економії. Однак, за задумом творців, присвятити цей день слід ощадливому ставленню не тільки до грошей, а й до часу, сил, дбайливому ставленню до речей тощо. Міжнародний день економії офіційно затвердили директивою ООН.
У 1989 році ООН офіційно проголосила 31 жовтня Міжнародним днем заощаджень, але протягом останніх 15 років особлива увага цього дня приділялася саме в Центральній Європі.


Інформацію взято з сайту сервіс фінансового консультанта^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ