• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

29 листопад 2012 року


 Поїздки до християнських святинь – задля духовного розвитку

 
Бережанська філія КС «Вигода», яку очолює М.Футерко, бере активну участь у громадсько-культурному, духовно-просвітницькому житті нашого краю. Цьогоріч спілчанці «Вигоди» прилучилися до святкування 20-ліття діяльності КС «Вигода», 20-ліття відродження фінансової кооперації в Україні, організації поїздок до християнських святинь Галичини, проведення Дня заощадження та інших заходів.Змістовною й цікавою була, приміром, нещодавня поїздка на Ясну Гору – на прощу до Гошівського монастиря та в курортне місто Моршин на Львівщині. Проща в Гошів відбувалася з нагоди відзначення 275-ї річниці перенесення чудотворної ікони Матері Божої на Ясну Гору. Мешканці Бережанщини, паломники, мали чудову можливість помолитися біля чудотворної ікони Гошівської Богородиці, на Божественній літургії, яку очолював єпископ кир Василій Івасюк, під час освячення нових дзвонів, одержати благословення душпастирів, напитися цілющої святої водиці. І в Моршині, окрім пізнавальної екскурсії, учасники поїздки духовно відпочили  біля джерела Св. Анни і тамтешніх святинь.Відрадно, що такі поїздки приносять неабияке задоволення нашим краянам, котрі прагнуть духовного розвитку, добра і щастя собі та ближнім.

Тетяна Будар

 


^


День міста Пустомити
В першу неділю жовтня цього року пустомитівчани відмітили 571 річницю з часу першої писемної згадки про місто. До Дня міста, вже традиційно, Пустомитівська філія КС «Вигода» організувала конкурс дитячих творчих робіт.
Цього року діти фарбами розмальовували скляні пляшки на довільну тематику.
Звичайні пляшки, розмальовані акриловими фарбами, засяяли осінніми розписами дитячих фантазій. Творча уява дітей зачарувала всіх, хто прийшов подивитися на роботу дітей. Компентентне журі оцінило роботи і визначило переможців, яких було нагороджено цінними подарунками. Кращі роботи стали гарними сувенірами на згадку.

Кредитна спілка "Вигода"
вул.Шевченка, 3, м.Пустомити
Львівська обл., 81100
тел.(230) 4-50-46^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ