Новини:

29 вересень 2015 року


Сокальська філія кредитної спілки "Вигода" нещодавно організувала поїздку членів спілки і всіх бажаючих до Борислава. У цей складний для України час, час війни, п`ятдесят жителів району поклонилися мощам святих у церкві св. Анни, помолилися за здоров`я своє, рідних та воїнів, які захищають Україну, за мир і спокій на нашій землі.
Не кожна людина в своєму житті має можливість здійснити паломництво до гробу свого святого чиє ім`я ми носимо. Проте кожен з нас, переступивши поріг унікального храму в Бориславі, мав нагоду поклонитися мощам свого небесного покровителя. В іменних мощовиках знаходяться мощі понад 375 святих, імена яких поширені в нашому народі.
Мощі святих, які є провідниками Божої благодаті зі світу невидимого у наш світ, по вірі молільників, спричинюють до зцілень, навернень та приречень добогопосвятного життя прочан.
Борислав - один із паломницьких центрів в Україні, а з благословення патріарха Любомира Гузара храм святої Анни  проголошено церквою-лічницею, де зцілюють різні недуги.
Повертаючись додому, прочани мали змогу помолитися в соборі святого Юра у Львові, та сфотографуватися біля нового пам`ятника Митрополиту Андрею Шептицькому.
Прочани були дуже вдячні кредитній спілці "Вигода" та священику Андрію Дутчаку (катедральний храм св. ап. Петра і Павла м. Сокаль) за організовану прощу.

Марія Климчук,
жителька м. Сокаль


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ