Новини:

28 серпень 2015 року


27 серпня Кредитна спілка “Вигода” організувала кооперативний тур у село Лосятин

 

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив — невід`ємна частина майбутнього українського села.

В цьому ще раз пересвідчились учасники навчального туру до сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Лосятинське молочне джерело” (с. Лосятин Кременецького району Тернопільської області), які відвідали кооператив 27 серпня.

Учасники були з п`яти районів Львівської області і представляли всі продуктивні сегменти сучасного села, а це і сільські голови, фермери, як починаючі так і бувалі, депутати сільських та районних рад, виробники-одноосібники і селяни, які ще тільки планують серйозно зайнятися сільськогосподарським виробництвом. А зібрала цю розмаїту групу кредитна спілка “Вигода” за організаційної та фінансової допомоги проекту USAID “Агроінвест”.

В ході навчального туру селян ознайомили з:

 • технологією вирощування суниці, як в особистому господарстві так і на великих площах;
 • технологією вирощування малини в особистому господарстві;
 • системою охолодження с/г продукції;
 • системами сучасного збуту продукції;
 • сертифікацією с/г продукції;
 • організацією та особливостями діяльності с/г кооперативу.
Родзинкою поїздки був виїзд на поля кооперативу, де учасники побачили самі і змогли долучитися до посадки суниці, збору малини, а разом з тим ознайомились з організацією системи поливу полів, сівозмінами.

Всю неблизьку дорогу додому учасники активно обговорювали побачене, дискутували та висловлювали враження, а це на нашу думку свідчить про множинні результати. Кредитна спілка вірить, що кооперація одне з джерел зміцнення наших сіл, що аграрне виробництво — це роль наших сіл в економіці країни і найголовніше — люди наш головний потенціал. А у нас, в Україні цей потенціал великий, це показав і МАЙДАН, і війна на сході.

Кредитна спілка “Вигода” висловлює щиру подяку народу США і проекту “Агроінвест” і благодійному фонду “Добробут Громад” , а також кооперативу “Лосятинське молочне джерело” за організаційну та фінансову допомогу в навчальному турі. Особисті подяки Наталії Ілліній, Йосипу Княжицькому та Миколі Новосаду.

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ