• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

28 серпень 2012 року


21-й ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

 

Кредитна спілка “Вигода”, як завжди, вже традиційно робить в цей день свято для дітей — малюнок на асфальті “Тобі, моя Батьківщино”. В попередні роки ми проводили цей захід на вулиці Народній, біля Народного Дому, та в минулому році, придбавши нове приміщення для головного офісу кредитівки на вулиці Богдана Хмельницького, стали проводити його вже біля пам`ятника Богданові Хмельницькому, неподалік свого власного нового приміщення.
Залунала чудова українська пісня. Аж настрій у перехожих змінився. А розграфлені і пронумеровані на асфальті клітинки зацікавлювали їх: ”Яке ж то дійство відбуватиметься?” Дітвора зібралась швидко і розгорнулись на асфальті перегони з малювання. Бажаючих все прибувало. Крейди вистачило всім.
І розцвіли на асфальті різні барви дитячої уяви, та все ж синього і жовтого було найбільше. Ну а по завершенні малювання ще позмагалися у вікторині. Потім всі отримували заслужені подарунки та солодощі.
Кредитна спілка “Вигода” дякує всім, хто долучився, зокрема Міському об`єднанню товариства “Просвіта” і керівництву Вищого професійно-технічного училища № 8 м.Стрия в особі директора п.Віталія Никифоріва, а також міській міліції.

 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ