Новини:

27 квітень 2015 року


 Поінформований - означає озброєний. 


27 квітня 2015р. в Народному Домі с.Братківці відбулася зустріч з мешканцями цього та навколишніх сіл. Зустріч була ініційована працівниками центрального офісу кредитної спілки “Вигода” за сприяння Проекту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) “Агроінвест в Україні”, що пропонує селянським господарствам та кооперативам у співпраці з передовими світовими лідерами сільського господарства освітні програми, методологічну та технічну підтримку. Були запрошені голови сільських рад, депутати, освітяни, і головне ті, кого цікавлять питання вирощування полуниці, малини, лохини, смородини, інше, а також кролівництво, бджільництво, тощо.
Темою цієї зустрічі було: “Особисті селянські господарства. Перспективи сільськогосподарського виробництва. Кооперація та сучасна економічна ситуація в Україні.”
Ми не є фахівцями в сільському господарстві, проте можемо допомогти і допомагаємо жителям села, залучити спеціалістів у цій галузі для надання їм вичерпної та кваліфікованої інформації, так би мовити, з перших вуст. І це ми робимо у співпраці Проектом Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) “Агроінвест в Україні”.
Наша зустріч у Братківцях не пройшла марно. Вже на першому тематичному семінарі з розведення кролів у Великих Дідушичах були присутні п`ятеро зацікавлених осіб на чолі з сільським головою с. Розгірче Миколою Маланієм, а саме: Катерина Котик, Володимир Полагнюк, Василь Кунаш та Андрій Духновський. Ділилися знаннями та досвідом кролеводи із Харківщини. Вони вже кілька років успішно працюють у цій сфері.
Сподіваємося, що набуті знання та надана інформація знадобиться у подальшій праці нашим землякам, адже не даремно кажуть: “Поінформований - це означає озброєний”.

Галина Гарбовська, 

керівник центрального офісу 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ