Новини:

25 жовтень 2010 року


СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК У КС "ВИГОДА"

Третiй четвер жовтня

Дата в 2010 р. 21 жовтня, четвер 

 

Міжнародний день кредитних спілок відзначається щорічно з 1948 року кожен третій четвер жовтня. 

Святкування міжнародного дня кредитних кооперативів - це данина історії руху кредитних спілок. Це міжнародне визнання позитивного впливу кредитних кооперативів на зміни в економічній і соціальній сфері.

Cвітова фінансово-економічна криза мала наслідки і в кредитно-кооперативному русі України. Проте, це не тільки не зламало систему кредитних спілок, а лише дало додатковий поштовх консолідуватися та згуртовуватися у такий складний період. 21 жовтня 20010 року весь кредитно-кооперативний світ відзначає Міжнародний день кредитних спілок. В нашій державі святкування цього дня останні роки також стало доброю традицією.

Кредитна спілка “Вигода” традиційно святкує цей день всіма своїми підрозділами і представництвам, а їх уже має в різних 15 містах. Цьогоріч розпочали свою роботу представництва в м. Городок, с. Журавно, м. Жовква та м. Радехів.

Святково прибрано приміщення, святкові традиційні вишиванки одягають працівники і щирими посмішками привітно зустрічають відвідувачів.

До дня кредитних спілок оновили свої приміщення декілька філій, а саме: моршинська, калуська, сколівська, миколаївська. Тому Міжнародний день кредитних спілок став приводом для освячень нових приміщень, як на перелічених відділеннях, так і на нових представництвах.

Цікавий захід відбувся і в Самборі, де працівники бібліотек разом із самбірською філією “Вигоди” провели презентацію книги ”САМБІР. Погляд у давнину”.

Одним із найприємніших моментів дня стало те, що в м. Городку, де наше представництво функціонує не так давно, з літа цього року, до представництва завітав голова Городоцької райдержадміністрації і привітав всіх присутніх, а інспектору кредитному представництва Ользі Гимзі вручив грамоту з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок.

Всюди працівники подбали про те, щоб і відвідувачі — члени почували себе комфортно і святково. Всі мали можливість випити горнятко чаю чи кави, пригоститися тістечком. І хоч погода в цей день не всюди була сонячною, подекуди осінь жбурляла в перехожих холодним вітром, бурим осіннім листям і дощем, сонячно все ж було в кредитній спілці “Вигода”.

Галина Гарбовська,

заступник голови правління

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ