Новини:

24 червень 2010 року


 

23 червня відбулося навчання для кредитних інспекторів за сприяння ЛАКС та Канадсько-Українського Зернового Проекту на базі Львівського Банківського інституту. Основною темою знову було кредитування «Особливості супроводу кредитів для виробників зерна».  І знову «Вигода» не упустила нагоди повчити своїх працівників. З кожної філії було скеровано  на навчання по одному працівникові. Крім КС “Вигода” нучасть у семінарі взяли й інші кредитні спілки Львівщини.


Доповідачами семінару були  Андрій Галяс (економіст із бізнес планування Проекту) із темою “Презентація Проекту „Якість зерна та система кредитування сільського господарства в Україні – фаза II”. Шляхи оптимізації зерновиробництва”, Тарас Пенцак (експерт із кредитних ризиків) із темою «Супровід кредиту з моменту видачі до повного погашення заборгованості», Олексій Харсун (експерт з фінансів й управління с/г підприємств) із темою «Визначення рейтингу зернового господарства. Особливості визначення вартості застави майбутнього урожаю зернових культур» та Ростислав Кос (спеціаліст Проекту з питань сільськогосподарських позик та кредитування) із темою “Використання складських документів на зерно в кредитних відносинах”.


Теми були цікавими і потрібними, адже ми живемо і працюємо в сільськогосподарських районах і кредитування фермерства для нас є актуальним. Тим паче, що нас ознайомлювали із новими технологіями вирощування зерна, з методикою визначення рейтингу господарства, нам пропонувалися нові види роботи із заставою, а також супровід кредиту від моменту видачі до повного погашення.


 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ