Новини:

24 березень 2015 року


Зустріч зі сільською громадою села Вовчатичі Жидачівського району на тему: "Особисті селянські господарства. Перспективи с/г виробництва на селі. Кооперація та сучасна економічна ситуація в країні".


Зустріч була організована та проведена за сприяння середньої школи села Вовчатичі.


15 учасників, серед яких були вчителі місцевої школи, виявили суперечливе ставлення до поданої інформації. Представники кредитної спілки Марія Сюма та Юрій Мокрицький ознайомили присутніх з можливостями с/г виробництва на селі, про нові культури та породи, про проблеми утримання та збуту продукції. Окремо було відзначено нові можливості, які виникають у організованих у кооперативи громад. Марія Сюма розповіла про досвід співпраці з різними міжнародними проектами і про співпрацю кредитної спілки з проектом USAID “АГРОІНВЕСТ” та про приклади співпраці сільських громад з різними міжнародними проектами.


Слухачі вцілому були згідні з потребою поновлювати та розвивати сількогосподарське виробництво в особистих господарствах, загальною думкою є потреба повної відповідальності держави/влади за ці процеси, гарантії збуту за високими цінами та державних компенсацій “як в Європі”. Надіємось, що в загальному у селі переважать більш зрілі та прагматичні настрої.^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ