Новини:

23 квітень 2014 року


 

Проща до Зарваниці! Зголоситися!  


 

 

 

 ЗГОЛОСИТИСЯ!


 

Вже стало традицією, що Кредитна спілка "ВИГОДА" з нагоди Міжнародного Дня Кооперативів, який відзначається в першу суботу липня організовує прощу до Марійського духовного центру у Зарваниці. З благословення та під проводом Апостольського адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ Владики Тараса Сеньківа (О.М.) цьогоріч проща відбудеться 5 липня. Гасло прощі: «Спільно до добра і краси».Початок архієрейського богослужіння - 10:00 год.   


Співорганізатори: Фонд громад «Рідня», Кооператив здорового харчування «ВІРА», Стрийська Кооперативна Ініціатива. Система організації: через відділення кредитної спілки «ВИГОДА» - там будуть набиратися групи та через низових представників ФГ «РІДНЯ». Остання дата оголошення:  02 липня 2014 року.


Для Стриян та жителів Стрийського району зголоситися можна за телефонами 095 723 59 16, 063 85 34 099 або зареєструвавшись в інтернеті.

Для зголошення у населених пунктах де знаходяться відділення КС "Вигода" звертатися безпосередньо до представників на філіях або зареєструвавшись в інтернеті.

 

 


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ