• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

22 березень 2012 року


 

 

Разом із КС “Вигода” Бужани почали почуватися упевненіше


20 березня у м. Буську відбулося освячення приміщення спілки.


 

У древньому місті Буську, яке ще звуть Малою Галицькою Венецією (побудоване на п`ятьох річках), КС  “Вигода” відчинила свої двері у кінці вересня 2011року. Спочатку у невеличкому приміщенні у центрі міста. Гарна реклама, співпраця з місцевою громадою, допомогли відразу заявити про себе. Про КС “Вигода” у Буському районі почули і почали їй довіряти. За півроку існування нашими послугами скористалися 56 спілчан. Серед них – учителі, медики, державні службовці, банківські працівники, пенсіонери. Ми допомагаємо людям утепляти свої оселі за програмою енергозбереження. Пільговим кредитом скористалось 5 спілчан, які замінили 15 вікон, провели сучасне опалення. Також за сприяння КС “Вигода” батьки вчать дітей, підприємці примножують свій бізнес, фермери проводять весняно-польові роботи. Двом фермерам КС “Вигода” у Буську видала пільговий кредит на суму 150 тис. грн. З відшкодуванням відсотків ОДА. Іншому допомогла придбати комбайн.


На сьогодні кредитний пакет у представництві КС “Вигода” у м. Буську нараховує 723 тис. 597 грн. Ми прийшли до Буського району, щоби при найменшій потребі допомагати людям. І це, за підтримки свого керівництва у Стрию, намагаємось робити кваліфіковано. Щира дяка стриянам за постійні фінансові навчання. Адже не усі у нашому колективі дипломовані економісти, фінансисти. Саме завдяки таким просвітницьким зустрічам, не одному працівнику КС “Вигода” вдалося швидко, за разючо- короткий час опанувати нову професію кредитного інспектора. Також хочеться висловити слова подяки працівникам Пустмитівської філії за постійну допомогу і підтримку.


Весна 2012р ознаменувалась ще однією важливою подією у Буську: 20 березня вже у новому просторому приміщенні представництво КС “Вигода” святкувало новосілля і одночасно посвяту приміщення.


У центрі міста на колишньомубудинку побуту замайоріла яскрава синьо-жовта вивіска КС “Вигода”. Цього дня ніхто не проходив мимо. У приміщенні зібралось чимало прихильників спілки, прибули керівні органи зі Стрия: Голова Спостережної Ради Василь Щекун, Голова Правління КС “Вигода” Марія Сюма, представники із філії у Пустомитах Ольга Петришин, Марія Прачкевич, кредитний інспектор КС “Вигода” у Яворові Наталія Сегін.


Настоятель храму св. Миколая у м. Буську о. Михайло Смачило освятив приміщення, побажав КС “Вигода” процвітання, багато нових спілчан. А також був вражений розповіддю голови Спостережної ради Василя Щекуна та голови правління Марії Сюми про те, що наша спілка активно  співпрацює з церковнослужителями, громадами на місцях. Адже будь-яку справу треба починати з Богом у серці.


Позаяк освячення відбувалося у часі посту, присутні гості на посвяті Марія Шпинда, Віктор Хом”якевич, Ганя Якимів заспівали страстну пісню “Настала ніч”. Опісля гості на посвяті почули ще чимало цікавого про КС “Вигода”. Цю подія на наступний день журналісти висвітлили у місцевих засобах масової інформації. А представники зі Стрия та Пустомит ще побували на екскурсії в Олеському замку – твердині Галицької землі.


 

Надія Шпак

 

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ