Новини:

20 липень 2010 року


КОЗАЦЬКИЙ ГЕРЦЬ У МИКОЛАЄВІ

 

18 липня 2010 року запам`ятається миколаївчанам як День міста своїми яскравими заходами, проте, можливо, найбільше запам`ятається він наймолодшим учасникам свята. Адже не кожного дня діти відчувають до себе щиру і непідробну увагу суспільства.

 Цієї неділі дитячі обличчя сяяли радісними посмішками, діти з непідробними емоціями, ентузіазмом та щирістю навперебій виявляли бажання брати участь у цікавих нехитрих іграх-розвагах, які підготували для них працівники миколаївського відділення кредитної спілки «Вигода» та відомого й поза межами Миколаєва своєю активною роботою з юними «Молодіжного центру». В День міста на засадах дружньої кооперації ними було зорганізовано для дітей справжнє святкове змагання - «КОЗАЦЬКИЙ ГЕРЦЬ». 

Тут були завдання на кмітливість, знання народних приказок і прислів`Їв, козацьких пісень, історії козаків, змогли дітлахи позмагатися і в спритності, і в силі, і в кмітливості. Спочатку тон завдала спільно виконана маршова пісня «Гей, там на горі Січ іде...», тоді кожен учасник самостійно випробовував свої сили, а потім переможці створили два коші і вже в командному складі виборювали перемогу. Справедливими суддями були Любов Хомчак — директор «Молодіжного центру, Наталія Бобиляк — інспектор кредитний Філії КС «Вигода» в м. Миколаєві та заступник голови правління КС «Вигода» Галина Гарбовська.

Всі учасники були винагороджені призами, всі мали піднесений настрій.

Особливої вдячності заслужив ведучий цього дійства — п. Ігор Сарамага — заступник директора Миколаївського ліцею із своїми помічниками: касиром філії Лесею Яцишин та Юрієм і Маркіяном Бобиляками.

 

 Наталія Бобиляк,
кредитний інспектор філії м. Миколаїв

 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ