• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

20 червень 2010 року


ПРОЩА ДО ЗАРВАНИЦІ 

14 червня 2010 року виповнилося 18 років з дня заснування нашої кредитної спілки. Кредитна спілка «Вигода» стала першою спілкою відновленою в незалежній Україні. Протягом 18-ти років своєї діяльності спілка гідно виконувала своє соціальне призначення фінансового кооперативу, допомагаючи людям вирішувати свої фінансові питання та надійно зберегти надбані  грошові  заощадження. Саме тому у цей час, час кризи світової фінансової системи, наша установа працює стабільно з чудовими результатами та достатнім власним капіталом.
   Ми свідомі того, що довіра людей та добрі результати не є лише нашою заслугою. Ми впевнені, що опіка Божа не залишає нас. Саме тому ми вирішили, що найкращим відзначенням 18-ої річниці нашого заснування буде проща до святих місць. Ми вирішили провести прощу до Чудотворної Зарваницької Божої Матері 3 липня 2010 року.
   Нашу прощу благословив Апостольський Адміністратор Стрийської Єпархії УГКЦ Владика Тарас Сеньків. Проща відбудеться в межах прощі Стрийської Єпархії УГКЦ. Гасло прощі: «За покликання служити суспільству через солідарність, кооперацію та знання».
   Плануємо зорганізувати до 1000 осіб, які будуть зібрані  з 10-ти філій кредитної спілки, різних міст Львівської області, а також з Калуша та Бережан. Проща буде проходити під патронатом парафії Всіх Святих Українського Народу. Також надіємось залучити прочан з інших міст України.

Петро Маковський,
голова спостережної ради 

 

ПРОГРАМА ПРОЩІ

09:00-10:30 год. Приїзд учасників до Зарваниці. Збір учасників прощі перед надбрамною церквою Благовіщення Пречистої Діви Марії.
10:50 год.  Зустріч Владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ.
11:00-12:00 год. Архієрейська Літургія у співслужінні протопресвітерів та священиків Стрийської єпархії.
12:00-12:30 год. Молебень до Богородиці біля чудотворної ікони.
12:30-13:00 год. Чин освячення води біля чудотворного джерела.
13:00-14:00 год. Приватна молитва.
14:00-14:30 год. Зустріч Владики Тараса з молоддю Стрийської єпархії.
15:00 год. Завершення VІ-ї єпархіальної прощі до Зарваниці.
Канцелярія Єпархіального Управління
Стрийської єпархії УГКЦ

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ