Новини:

20 квітень 2015 року


 

20 квітня 2015 року кредитна спілка “Вигода” в партнерстві Проект USAID АгроІнвест у партнерстві з групою компаній Піонер/Дюпон провели тренінг для малих та середніх сільгоспвиробників Львівської області.

Тематика заходу була присвячена сучасним технологіям виробництва соняшника, фінансовій підтримці та технічній допомозі.

Метою тренінгу стало ознайомлення з агротехнікою вирощування соняшника в умовах Львівської області на основі застосування насіння та засобів захисту рослин виробництва світових лідерів – компаній Піонер та Дюпон. Експерти надали рекомендації фермерам щодо агротехнологій, можливостей фінансової підтримки та механізмів технічної допомоги і супроводу виробничого процесу. 

Комплексний підхід до розробки програми тренінгів надав можливість учасникам заходів ознайомитися не лише з повним циклом вирощування соняшника, сучасними технологіями та підготовкою ґрунту, процесом посіву та особливостями зрошування, а також агрохімічними методами захисту рослин та можливостями фінансової підтримки процесу.

Кредитна спілка і надалі буде шукати можливостей підтримати своїх членів не тільки фінансово але й надаючи ще й навчальну та організаційну допомогу. 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ