Новини:

20 квітень 2011 рокуШановні співвласники кредитної спілки!
Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
  
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!
Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Зі святом Вас, шановні. Від усього серця бажаємо Вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!
 
 
 

Вітаємо всіх спілчан
з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Хай лине у вись передзвін Великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ!


ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

^


 Конкурс “ Моя писанка – найкраща”

 

Композиція з писанок Христини та Назара  Думич
Композиція з писанок Христини та Назара Думич
З 1 квітня по 14 квітня представництвом КС “Вигода“ м. Жовква при підтримці відділу освіти Жовківської адміністрації, газети ”Відродження“ та оо.Василіян церкви Пресвятого Серця Христового  було проведено конкурс писанкарства, присвячений підготовці до Світлого Христового Воскресіння, під назвою “Моя писанка - найкраща“.


Писанки -мотанки Уляни Купецької
Писанки -мотанки Уляни Купецької
В конкурсі взяли участь учні 20-ьох районних шкіл. 15 квітня відбулося визначення переможців: I  місце зайняла Великодня композиція із 9-ьох писанок виконана братом і сестрою Думич Назар (11 р.) і Христина (9 р.) Зіболківська ЗОШ, II місце - писанка виконана Поповичем Іваном (11 р.) учнем Бишківської ЗОШ на гусячому яйці в оригінальному поєднанні традиційного і сучасного методів. III місце – писанки Витрикуш Діани (10 р.) учениці Сопошинської ЗОШ за індивідуальний почерк. Крім цього журі відзначило роботу учня Жовківської спецшколи Фик Юрія за оригінальність і досконалість виконання роботи з використанням бісеру та писанки–мотанки Купецької Уляни учениці Туринківської ЗОШ.


Писанка Юрія Фик
Писанка Юрія Фик
З 15 по 17 квітня у Василіянському монастирі було проведено виставку–продаж представлених писанок (всього понад 100 штук). Вилучену від цього суму передано спецшколі міста Жовква, де навчаються діти всієї області з вадами мови і слуху.


Нагородження учасників конкурсу грамотами, а переможців призами буде проведено на святі останнього дзвоника.


 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ