• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

20 квітень 2010 року


 Обертай грошима з ВИГОДОЮ!

Наперекір кризі

Кожен з нас мріє почуватися вільним. Однак ми перебуваємо під впливом багатьох суспільних явищ, що не дають змоги відчути радості життя у повній мірі. Існує гіпотеза, ніби шлях до свободи лежить у площині фінансової незалежності. Та як її досягти? Кажуть, для щасливого завтра треба заощаджувати або інвестувати сьогодні. Тоді виникає ще одне запитання: де ж зберігати свої заощадження, щоби захистити їх від інфляційних процесів та шахраїв?

Банківських установ різного ґатунку на наших теренах вистачає. От тільки рівень довіри до них останнім часом відчутно похитнувся. В першу чергу це пов’язано з проблемами кредитування та економічними кризовими явищами. Прив’язаність фінансових ресурсів до іноземних валют призвела до того, що банки взагалі перестали надавати кредити. У цій непростій ситуації не припинили своєї діяльності хіба що кредитні спілки. Приємно, що вони провадять її досить успішно. Тішить той факт, що лідер кооперативного руху Львівщини – кредитна спілка «Вигода» минулий, 2009 рік, завершила з відмінними показниками, продемонструвавши високий рівень управління грошовими потоками, кредитними ризиками та ліквідністю. Отже, є кому довірити свої кошти.  

Збори членів КС Вигода 2010
Збори членів КС Вигода 2010
18 квітня у приміщенні Народного дому м. Стрия (вул. Народна, 8) відбулися звітно-виборні збори кредитної спілки «Вигода» – організації, яка зажила собі доброї слави не лише на теренах Стрийщини, але й далеко за межами України.

Відкрив зібрання о. Іван Барабаш, який зачитав вітання владики Володимира Війтишина, єпарха Івано-Франківського, Патріаршого Економа УГКЦ. На збори прибуло понад двісті членів кредитівки, які заслухали звіти голів керівних органів (ревізійна комісія, спостережна рада, кредитний комітет, правління) та прийняли участь в обговоренні та прийнятті рішень з 16 питань, внесених до порядку денного.

Голова правління КС Вигода Марія Сюма
Голова правління КС Вигода Марія Сюма
Голова правління КС «Вигода» Марія Сюма акцентувала увагу присутніх на тому, що у 2009 році до очолюваної нею організації вступило 2146 нових членів, було вдосконалено та розширено спектр послуг. Стратегію спілки спрямували на збереження тих результатів, які досягнуті в попередні роки. КС «Вигода» завжди своєчасно, за бажанням вкладника, повертала кошти, не припиняючи своєї кредитної діяльності. Це сприяло зміцненню довіри до кредитної спілки. Таким чином, всі дев’ять філій «Вигоди» залишились на ринку діяльними.

заступник голови спостережної ради Василь Щекун, голова спостережної ради Петро Маковський, голова ревізійної комісії Наталія Почтовнюк
заступник голови спостережної ради Василь Щекун, голова спостережної ради Петро Маковський, голова ревізійної комісії Наталія Почтовнюк
Голова спостережної ради Петро Маковський привітав спілчан з перемогою в конкурсі на отриманням гранту до стабілізаційного фонду в сумі 500 тис. грн. від канадської програми зміцнення кредитних спілок. Це є свідченням того, що за критеріями оцінки КС «Вигода» на передових позиціях. Крім того, «Вигода» гордиться співпрацею з Львівською ОДА та Львівською обласною радою у частині реалізації програми енергозбереження. У 2009 році було продовжено консультації з керівництвом УГКЦ щодо налагодження довгострокової співпраці, підійшли до формування відповідних координаційних органів – Ради проекту та експертів. У 2010 році буде продовжено розпочату велику кампанію щодо фінансової просвіти членів різних церковних громад. Зацікавлений у співпраці зі спілкою недержавний пенсійний фонд «Покрова». Як кооперативна структура КС «Вигода» активно просуває ідеї кооперації в українському суспільстві. Вона щиро, відкрито працює на благо громади, своїх членів та прихильників.

Згідно даних голови ревізійної комісії Наталії Почтовнюк, за результатами перевірок фінансово-господарської діяльності КС «Вигода» у 2009 році порушень не виявлено. Вона впевнена, що з фінансово-економічної кризи в державі спілка вийде сильнішою, досвідченішою. Запорукою успіху є професіоналізм та порядність керівництва.   

З доповіддю щодо основних фінансових показників перед спілчанами виступила головний бухгалтер КС «Вигода» Оксана Гук. Заступник голови ревізійної комісії Віктор Мандзяк зачитав висновок незалежного аудитора Бабій Галини Петрівни, згідно якого фінансові звіти справедливо та достовірно відображають фінансовий стан КС»Вигода» станом на 31.12.2009 року, а також результат її діяльності, рух власного капіталу та рух грошових коштів за 2009 рік згідно із Національними Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та вимогами чинного законодавства. Річні звітні дані розкривають інформацію про фінансову діяльність кредитної спілки «Вигода» за 2009 рік.  

працівники КС Вигода
працівники КС Вигода
Після обговорення результатів діяльності за 2009 рік, більшістю голосів роботу КС «Вигода» визнано доброю. Було переобрано членів органів управління, термін каденції яких закінчився. Після цього збори закрили.  

Кажуть, що людину на Землі тримає віра. Вона чи не найбільше допомагає нам долати життєві труднощі, завдяки їй ми почуваємо себе сильнішими. Напевне, так воно є. Але і без довіри також важко будувати майбутнє. Звітно-виборні збори КС «Вигода» показали, що ця організація успішно розвивається саме завдяки великому рівню довіри її членів. Допоки цей найцінніший капітал у «Вигоди» є, доти їй не страшні жодні соціально-економічні негаразди.  

Ігор БОРЩИК 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ