• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

18 березень 2012 року


 

 

17-18 березня 2012 року у м. Миколаїв Львівської області відбулося свято Книги – Книжкова Толока.


 

Уже вшосте весна до Миколаєва приходить із  святом Книги – “Книжковою Толокою”, яка цього року присвячувалась 70-річчю УПА. Містечко Миколаїв -  єдиний райцентр України, де раз на рік для читачів влаштовують книжковий рай. Кредитна спілка “Вигода” була одним з організаторів книжкового свята.У цьогорічному  форумі взяли участь понад вісімдесят гостей – письменників, істориків, художників, бардів, та понад двадцять видавництв. Всі бажаючі мали змогу побувати на чоловічому та жіночому поетичних марафонах, різноманітних презентаціях, стати учасниками читацьких обговорень, зустрітися з улюбленими авторами: Юрієм Винничуком, Степаном Процюком, Іриною Фаріон, Галиною Вдовиченко, Вікторією Андрусів, Володимиром Лисом, Ніною Фіалко, Марією Чумарною, Тетяною Грунською, Євою Гатою та багатьма іншими, придбати книги видавництв: «Апріорі», «Кальварія», «Каменяр», «Урбіно», «Ліра», «Грані Т», «Піраміда», «Старого Лева», «Коло», «Богдан» та ін. Захоплення присутніх викликали моновистава «Театр у кошику» та заходи, присвячені 100-річчю організації «Пласт».


Домашня атмосфера - особливість цього форуму. Письменники, видавці і читачі проводили час разом, спілкування вийшло двохстороннім і теплим. Завдяки кредитній спілці “Вигода”, яка вже традиційно пригощає гостей і учасників толоки гарячим чаєм і кавою з тістечками, обговорення продовжувались і у вужчих колах.  Книжка стає ближчою до людей із віддалених куточків району. У переддень толоки літератори об’їздили школи району. Книжкова толока цьогоріч акцентувала на дитячій літературній програмі, організатори вважають, що це інвестиція у майбутнє форуму.


Ми маємо можливість користуватися всіма тими духовними багатствами, що створили письменники і вчені — читати. А хороша книга — щирий друг і порадник, вона розвиває розум, формує душу.

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ