Новини:

15 червень 2015 року


 

14 червня 2015 року кредитній спілці "ВИГОДА" виповнилося 23 роки від дня створення.

 

Цей акт економічної самоорганізації та солідарності вчинили тоді 13 членів Стрийської Просвіти. Ми стали прикладом для України, адже у час великої економічної смути почали самі себе витягувати із багна у яке заганяли нашу країну різноманітне політичне шумовання. Склали тоді разом 13 копійок і почали важко працювати, самі собі допомагати.

 Ініціатива та доброчесність, дотримання принципів співпраці дали свій результат, наші активи сьогодні - це наші люди, а їх понад 30 000, наша фінансова міць - це напрацьований, не розтрачений капітал, який працює на громаду, це видані щороку понад 10 000 кредитів на суму до 100 млн. грн., наша фінансова надійність, це заборгованість за кредитами, яка не превищує 7%, це ЖОДНОГО ВИПАДКУ затримки чи неповернення депозитів.

 До сміху сказати))), виявилося, що наша спілка-економічна структра, створена людьми із невеликими статками, є найнадійнішою фінансовою структурою в України. Наші справи, наша соціальна відповідальність говорять самі за себе: Фонд громад "РІДНЯ"-(річний звіт за 2014 рік можна переглянути тут-https://drive.google.com/…/0B5ATkTreOEYyVFhmV1RyMk83TXM/view), кооператив здорового харчування "ВІРА", Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок, Всеукраїнська асоаціація із питань енергозбереження, Стрий-Органік-Фест, це інвестиції у молодь та наш дух. Наше головне багатство - це наші друзі по всьому світу: добрі, щирі, люблячі.

 Ми МОЖЕМО! Слава Україні! Слава КС "ВИГОДА"! І нам всім, дорогі Українці, СЛАВА!!! 

Петро Маковський, голова правління КС "Вигода"

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ