• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

15 березень 2012 року


 

 

Зустрічі на калуській філії


 

15 березня 2012 року на філії КС”Вигода” у м. Калуш була запланована зустріч з фермерами  та   збори  по підсумках роботи за 2011 рік.


Голова правління Марія Сюма  ознайомила фермерів з умовами надання кредиту на ведення фемерських господарств. Учасники  зустрічі були активними, було задано багато запитань, які хвилювали присутніх.


На  звітних зборах філії кредитний інспектор Марія Худик розповіла про роботу  та фінансові показники філії за 2011 рік. На зборах були присутні 17 спілчан.


З виступу  Василя Щекуна  спілчани  дізналися про підготовку до Міжнародного фестивалю кредитних спілок, що включає в себе різні  заходи,  протягом двох тижнів від 7-го до 22-го липня., та про учасників фестивалю, присвяченого 20-літтю відродження в Україні кооперації та 20-й річниці створення КС «Вигода», якими будуть представники кредитних спілок з усієї України та  поза її межами.


Марія Сюма розповіла про роботу КС”Вигода” в  загальному, про її досягнення та   показники.


 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ