Новини:

14 червень 2013 року


 

 21 рік кредитній спілці "ВИГОДА"

 

 

Сьогодні, 14 червня, виповнюється рівно 21 рік як була створена кредитна спілка "Вигода", одна із перших в Україні. Заснована на ДОВІРІ, ВІРІ, ЛЮБОВІ до нашого краю та християнського люду. Маючи за приклад сподвижників кооперативного руху, які творили на Стрийщині 100 років назад (Євген Олесницький, Остап Нижанківський, Олекса Бобикевич, Василь Нагірний), ми пройшли довгий шлях на якому було всіляке, але ми ніколи не втрачали орієнтири - наші цінності: кооперативний характер (коли все належить всім), доброчесне управління (інтереси громади вище особистих, чесні і прозорі правила, демократичні процедури, залучення людей до прийняття рішень, орієнтація на запит громади), соціальна відповідальність, духувоне зростання, служіння громаді. Починали із 13 осіб, членів Стрийської "Просвіти" і 13 копійок.

 


 


 

Сьогодні маємо 32000 членів та понад 50 млн. грн в активах, достатній власний капітал - понад 14 млн. грн., 52 працівники. Розвиток Стрийської Кооперативної Ініціативи: БФ "Фонд громад "Рідня", Кооператив здорового харчування "ВІРА", лікарняна каса, асоціація енергозбереження, школа ОСББ. Уявіть собі на хвилину, що із 650 існуючих сьогодні спілок було б таких ЗА ДУХОМ хоч би 100. Ми б дійсно мали іншу країну. Дякую всім хто ПОВІРИВ, БРАВ УЧАСТЬ, СТАВ БУДІВНИЧИМ нашої базової кооперативної установи - кредитної спіпки "ВИГОДА".
Всіх запрошую повернутися в атмосферу Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок, коли у такий спосіб кредитна спілка "ВИГОДА" відзначила свою 20 річницю, бо це додає нам впевненості - ми на правильному шляху. На тому шляху, де МОРАЛЬ і ДУХОВНІСТЬ ВАЖАТЬ БІЛЬШЕ ніж гроші. Саме так, якби це дивно не виглядало, бо де є ПЕРШЕ, там ДРУГОГО бракувати не буде))).
МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! МИ МАЄМО ЧИМ ГОРДИТИСЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!
http://wfucu.org.ua/?p=1313
www.vygoda.com.ua
 

 

Петро МАКОВСЬКИЙ,
Голова спостережної ради


 

 

 


^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ