• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

14 червень 2012 року


 20 років служіння громаді

 


14 червня 2012 в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м.Стрия було соборно відслужено святу Літургію з нагоди 20-ліття  КС»Вигода». Спільно зі священиками, які представляли всі парафіяльні громади м.Стрия, молилися засновники та активісти КС «Вигода». Урочисте Богослуження очолив протосинкел  Стрийської єпархії УГКЦ о.Богдан Манишин, отримавши на це благословення від Владики Тараса Сеьківа, Апостольського адміністратора Стрийської Єпархії УГКЦ. Урощчистості та глибокої духовності спільній подячній Службі Божій, додало ще й те, що цього року ювілей КС «Вигода» припав на день коли Христова Церква урочисто обходить свято Пресвятої Євхаристії.

Після Служби Божої представники керівних органів спілки взяли участь у прес-конференції, яка відбулася в Народному домі за участю представників місцевих ЗМІ (телебачення, радіо, місцевих газет). На прес-конференції, крім здобутків спілки за 20 років діяльності, було багато часу приділено темі підготовки до Всесвітнього Фестивалю Українських Кредитних Спілок, в рамках якого протягом липня буде відбуватися ціла низка цікавих важливих заходів присвячених ювілею КС «Вигода» та 20-річчю відродження кооперації в Україні.


 

Василь Щекун,

Заступник голови спостережної ради

 

 

 

 

 

 

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ