• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

13 червень 2012 року


Зголоситися

Як вже анонсувалося, 7 липня 2012 року з нагоди 20-ї річниці від створення КС «Вигода», в рамках всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок, відбудеться відкрита екуменічна проща до Зарваниці – Духовного Марійського центру(Тернопільська область) – спільна молитва за український кооперативний рух. Це перша субота липня – Міжнародний день кооперативів. Традиційно, збір прочан буде проводитись біля КС «Вигода» (м.Стрий, вул.Б.Хмельницького, 9/16) а також на всіх філіях та відділеннях КС «Вигода». Для зголошення до участі в прощі просимо зголошуватися в центральний офіс спілки в Стрию (координатор Василь Щекун, 0506657974, 0676722651), на філії та відділення або реєструватися через інтернет. До Зарваниці будуть організовуватися автобуси зі Стрия та філій. Перевезення прочан здійснюється за рахунок самофінасування. Орієнтовна вартість перевезення Стрий-Зарваниця-Стрий складає 80 грн. за особу. Вартість перевезень з філій та відділень може відрізнятися у зв`язку з різними відділями до Зарваниці.

^


 14 червня виповнюється рівно 20 років

із часу створення кредитної спілки «ВИГОДА»!

Цієї кооперативної установи, яка, за фактом, започаткувала відродження кредитної кооперації в Україні. Важко повірити, але це справді так. Ми, стрияни, дали поштовх до відродження і розвитку кредитних спілок в Україні. У найважчі часи становлення нашої держави ми конкретними діями стали її будівничими, поклавши свій камінчик у фундамент країни.

14 червня 1992 року. Це була неділя, Свята Трійця. Зібралося небагато – 13 членів Просвіти, але які мали велику віру у те, що треба щось робити для нашого краю. Треба будувати НАШІ структури та організації, які зможуть служити один одному та всім разом. Тоді ми склали 13 копійок, а тепер ми маємо майже 50 млн. грн. в активах, і наше членство перейшло межу 30 000. Наша мережа охоплює всю Львівську область, ми також маємо відділення у м.Калуші та м.Бережани. Ми тісно співпрацюємо із Українською греко-католицькою церквою на основі Стратегії співпраці 2007-2020 рр. У нас працює понад 50 працівників. Наш власний капітал перевищує 10 млн. грн. Ми підтримуємо життя наших громад, на що жертвуємо останніми роками не менше 100 тис. грн. річно. Ми розвиваємо кооператив здорового харчування «ВІРА», лікарняну касу, Благодійний фонд «РІДНЯ»,  працюємо над реалізацію ідей, які оформлені у СТРИЙСЬКУ КООПЕРИТИВНУ ІНЦІАТИВУ. Хіба це не вражає?!

Кредитна спілка «ВИГОДА» - це найкращий приклад ЕКОНОМІЧНОЇ САМООРГАНІЗАЦІЇ, це сила об`єднання МАЛИХ, які тільки РАЗОМ перетворюються у ВЕЛИКЕ. Це приклад відданого служіння своєму краю та народові.


Всіх Вас щиро здоровлю з цієї нагоди. Бажаю всім нам доброї праці разом на МНОГАЯ І МНОГА ЛІТА у ЛЮБОВІ та ЗДРАВІЇ. Ми не тільки будуємо економічну структуру, ми будуємо стосунки, ми будуємо ДУХ ПЕРЕМОЖЦІВ-УКРАЇНЦІВ для наших дітей та онуків. Ми ж можемо! Справді можемо краще ніж хтось у світі! Ми ж УКРАЇНЦІ!

Запрошуємо всіх членів (теперішніх і тих, що колись були причетні) Спостережної ради, Ревізійної комісії, членів Правління, працівників, членів спілки, наших прихильників та друзів - завтра (14 червня 2012 р.) на Богослужіння з цієї нагоди в храм Успіння Пресвятої Богородиці у м.Стрию.

Початок 10.00. Опісля о 12.00 відбудеться прес-конференція у Народному домі, яка дасть старт офіційним заходам Всесвітнього Фестивалю Українських Кредитних Спілок (форми святкування 20-ї річниці КС «ВИГОДА» та відродження кредитної кооперації в Україні) www.wfucu.org.ua

Завершу словами І.Франка –Праця єдина з неволі нас вирве: Нумо до праці, брати!
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА КРЕДИТНІ СПІЛЦІ «ВИГОДА»!

Петро Маковський,
Голова Спостережної ради

 

 


 ^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ