• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

13 березень 2012 року


 

 

Велике свято КС”Вигода” на Яворівщині


 

В місті Яворові, там де весною квітнуть каштани та шумлять високі явори розміщено представництво КС “Вигода”на вулиці Тичини1.


13 березня відбулося урочисте освячення офісного приміщення КС ”Вигода” .Здійснив це священне дійство настоятель храму св. Юрія Побідоносця о. Володимир Гавриленко. Завітали також і представники влади: п. Роман Станько, Володимир Сичак, а також головний господар міста Яворова п. Степан Венгерак. Всі вони говорили про добрі та своєчасні започаткування у сфері кредитування, і як допомагати людям долати скруту.


Плідну працю представництво КС”Вигода” розпочала з січня 2012 року, і на сьогоднішній день кредитний пакет нараховує 356тис. грн. Нашою допомогою скористалися 27 спілчан: освітяни і медики, державні службовці,пенсіонери, фермери.


В цей день пролунало багато щирих вітань від усіх присутніх. Та хочеться відзначити християнські засади, які покладені в основу роботи КС”Вигода”. І я твердо вірю, що всі, хто коли-небудь переступить поріг КС “Вигода”з її допомогою не лише зуміють створити стабільне майбутнє, але й відновити віру в порядність та безкорисливість. 

Наталія Сегін


 


 

 

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ