• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

10 липень 2012 року


Матір Божа Зарваницька стала покровителькою української кооперації в усьому світі 
 

 

День 7 липня 2012 року назавжди буде вписаний в літопис українського кооперативного руху, як один з найважливіших днів в історії його розвитку. Саме в цей день, який збігся з Міжнародним днем кооперативів та ще й в Міжнародний рік кооперації, проголошений Організацією Ооб’єднаних Націй, українські кооперативні об’єднання було віддано під опіку Матері Божої Зарваницької. Чин посвяти здійснив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк в присутності та молитовній єдності тисячної громади представників українських кредитних спілок як з України так і з поза її меж. Власне учасниками цього величного і незабутнього дійства були члени кредитних спілок та їх рідні і друзі з Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Київщини та інших регіонів України, а також з США та Канади, які прибули 7 липня до Марійського Духовного Центру Зарваниця як прочани екуменічної прощі з нагоди відкриття Всесвітнього Фестивалю українських кредитних спілок.
Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок це комплекс заходів впродовж 2-х тижнів з 7 по 22 липня, які проводяться з нагоди 20-ї річниці відродження української кооперації в незалежній Україні та 20-ліття кредитної спілки «Вигода». Саме Проща до Зарваниці стала своєрідним відкриттям цих ювілейних святкувань, які завершаться аж 22 липня етнофестивалем «Стрийські потоки», що проходитиме в селі Розгірче на Стрийщині. Проща з самого початку задумувалась як екуменічна, в якій би могли взяти участь представники різних, традиційних для України, християнських конфесій. Прочани мали можливість взяти участь у святкових Літургіях, які одночасно служилися у верхньому та підземному храмах собору для прочан різних конфесій. Відтак, після віддання української кооперації під покров Матері Божої Зарваницької, відбулося соборне водосвяття, освячення ікони Матері Божої Зарваницької, подарованої Владикою Василієм кредитній спілці «Вигода», а також освячення іконок, хрестиків, медальйонів та інших речей, які принесли прочни та кроплення свяченою водою всіх присутніх.
До цього урочистого дня було укладено спеціальну Молитву за утвердження українського кооперативного служіння у світі, яку благословив Владика Тарас Сеньків, Апостольський адміністратор Стрийської Єпархії УГКЦ. Саме під час спільного прочитання цієї молитви відбулося урочисте віддання українські кредитні спілки під опіку Матері Божої Зарваницької. Кожний учасник отримав текст цієї молитви, оформлений як пам’ятка: з іконкою Зарваницької Богородиці, зазначенням дати та іншою пам’ятною інформацією. Відтепер всі бажаючі українці в Україні та за її межами будуть дякувати і просити нашого Спасителя через молитовне звернення до Його Матері Пресвятої Богородиці, використовуючи єдиний текст Молитви за утвердження українського кооперативного служіння у світі.

Василь Щекун
заступник голови спостережної ради КС "Вигода"


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ