• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

9 листопад 2012 року


  ЗАОЩАДЖУВАТИ – не (повністю) витрачати гроші

 Чому заощаджують  у  скарбничці у формі свинки?
Свиня символізує щастя та плідність. Ця символіка ґрунтується на життєвому циклі цієї всеїдної тварини. Весь рік її годують, поки вона не стане розкішно круглою.

 

31 жовтня з нагоди Всесвітнього дня заощадження працівники кредитної спілки «Вигода» роздавали рекламні подарунки, зокрема скарбнички (у формі свинки) з метою виховання ощадливої поведінки підростаючого покоління. Цьогоріч цей захід проводився кредитівкою вперше і став можливо першим кроком малят до заощаджень. Заощадження – це найцінніше. Коли ти заощаджуєш, думай про те, що все велике починалося з малого.
У країнах західної Європи в цей день заповнені скарбнички особливо охоче приносять до кредитних спілок для спорожнення, щоб покласти гроші на депозитний рахунок, бо у цей день, здебільшого можна отримати невеличкий подарунок у формі м`якої іграшки, ігор або. Сподіваємось що наступного року кретина спілка збагатіє новими дитячими депозитними рахунками.


 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ