Новини:

7 червень 2013 року


Проща до Марійського духовного центру у Зарваниці

06 липня 2013 року відбудеться вже традиційна Проща до Зарваниці українських кредитних спілок. Як завжди, вона присвячується Міжнародному дню кооперативів (перша субота липня) і цього разу проводиться спільно із Стрийською єпархією УГКЦ. Прощу очолить Владика Тарас СЕНЬКІВ (О.М.), апостольських адміністратор названої єпархії.


Ми заохочуємо брати участь родинами. За дітей наших членів, віком до 16 років кредитна спілка "Вигода" компенсовує 50% вартості проїзду. Для дітей не членів кредитної спілки "Вигода" компенсовується 25% вартості проїзду. Для дітей,  сиріт, напівсиріт - по 20 грн. Багатодітні родини - 3-ої і більше дітей - кожна наступна дитина на 20 грн менше. Розрахунки вказані із м.Стрия. Із інших міст треба уточнювати у місцевих координаторів (працівників КС "ВИГОДА")

Кожному учаснику буде надано пам`ятну стрічку про участь у Прощі, а також можна буде придбати пам`ятку.

Оголошення можна завантажити ТУТ.

Запрошуємо приєднуватися всім бажаючим кредитним спілкам, а також всім кооперативам та людям доброї волі, які розділяють цінності кооперації та спільного служіння в українських спільнотах, підтримуючи ідеї взаємодопомоги та поширення знань.

Ось тут можна завантажити приготовлений майстер оголошень про Прощу до Зарваниці

Орієнтовна вартість проїзду з міста Стрия складає 80 грн.

 

 

^


:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ