• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

6 березень 2012 року


 

У приміщенні Самбірського відділення КС «Вигода»,  06 березня 2012 року відбулися звітні збори філії, Працівники спілки  були раді вітати спілчан, серед яких обов`язковими і постійними гостями є представники Ради філії/


Приємно було бачити на зборах голову правління Марію Сюма та голову спостережної ради Василя Щекуна.


Відкрила збори керуюча Самбірською філією Ірина Васьків, яка не тільки доповіла про фінансові показники філії за минулий рік, підкресливши , що філія стабільно росте і розвивається, а і розповіла спілчанам про роботу філії в громаді, урізноманітнюючи свою доповідь цікавими світлинами.


Виступ Марії Сюми стосувався роботи КС «Вигода» взагальному.


Василь Щекун розповів про стратегію розвитку КС «Вигоди» на найближчий час, а детальніше зупинився на святкуванні 20-ї річниці до дня створення нашої спілки, та розповів про підготовку до Міжнародного фестивалю кредитних спілок.


В робочому режимі ввели у раду філії голову «Просвіти» м. Самбора Олександру Сумарук. У свою чергу, голова Самбірської ради філії Ігор Тиличко та активні члени ради філії подякували працівникам за хорошу  роботу, відзначивши особливу ауру доброти до людей, яку постійно відчуваєш переступивши поріг спілки. І  пообіцяли активно долучитися до організації фестивалю.


Як і завжди , звітні збори пройшли у дружній невимушеній атмосфері. А прємною несподіванкою став черговий вірш спілчанки Мирослави Пиріг про КС «Вигода», який був прийнятий та одобрений бурхливими оплесками присутніх.

 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ