• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

4 жовтень 2010 року


День міста в Пустомитах

3 жовтня 2010 р. відбулося найбільше свято у Пустомитах - День міста. Погода видалась, як на замовлення: після різкого похолодання і надокучливої мжички,що псувала усякий хороший настрій, у неділю виглянуло і навіть пригріло лагідне осіннє сонце. У місті було людно. У різних куточках міста проводилися цікаві розважальні заходи.

На шкільному подвір`ї поціновувачі ретро-автомобілів та справжні патріоти вітчизняного виробника мали можливість помилуватися неповторними формами горбатих «Запорожців», що, старанно відполіровані, весело виблискували на сонці. На міському стадіоні панувала колоритна атмосфера європейського середньовіччя. Глядачі легко могли перетворитися на знатних вельмож, безстрашних лицарів та прекрасних дам. Можна було походити на ходулях, постріляти з лука, подивитися на красенів-коней та майстерність їхніх вершниць.

На центральній площі народні умільці пропонували навчити виготовляти нашу рідну ляльку- мотанку чи спробувати самотужки виліпити глечика з глини.
У Народному домі було людно. На районній сцені виступали вихованці дитсадочків міста та школярі. А коли співають, танцюють та декламують віршики хлопчики й дівчатка, білочки та зайчики, ще й сорока-білобока — це завжди по-особливому щиро, безпосередньо та зворушливо.
 
В той же час у вестибюлі Народного дому з ініціативи Пустомитівської філії КС «Вигода» та за участю Пустомитівської школи мистецтв, юні художники творили свої малюнки. Завдання в них було цікаве - на кольоровому картоні з пластиліну виготовити картинку. Бажаючих виявилося 27 дітей до 12 років. Найменшій учасниці конкурсу Соломійці Беген виповнилося лише 3 рочки. Учасники натхненно і зосереджено працювали над своїми малюнками. Роботи виявились настільки красивими, оригінальними і неповторними, що важко було вибрати переможців. Та все таки жюрі: Іра Кудерська- вчитель малювання Пустомитівської школи мистецтв, Беген М.М.- директор Народного дому, та працівники Пустомитівської філії КС «Вигода» О.Петришин, М.Прачкевич, Л.Павлова визначило найкращі картинки в двох вікових групах: до 10 років і старші.
 
По завершенню концерту ведучі оголосили про підсумки конкурсу творчих робіт «Тобі, моє місто», та запросили переможців на сцену для вручення призів. Керівник філії О.Петришин вручала грамоти та пам`ятні призи з логотипами КС «Вигода». Всі учасники конкурсу були запрошені до спільної світлини і нагороджені заохочувальними призами. Діти та їх батьки були вдячні організаторам за можливість взяти участь у цікавому конкурсі.
 
Роботи були виставлені біля входу в Народний дім і всі бажаючі могли їх переглянути.
 
 
 
 
 
 
 


Ольга Петришин,

керуюча філії м. Пустомити

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ