• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

3 березень 2012 року


 

Зустрічі на миколаївській філії

 

3 березня 2012 р.  в приміщенні  Миколаївської філії кредитної спілки “Вигода”,  вже традиційно,  відбулися збори членів спілки — жителів Миколаєва та району. “Вигода” на теренах Миколаївщини працює п`ятий рік.   Працівники спілки звітували перед своїми членами про роботу  спілки в цілому і філії зокрема у 2011 р. Присутніми на зборах в Миколаєві були  голова правління Сюма Марія Йосифівна та заступник голови правління  Мокрицький Юрій Тарасович.
Інформацію про фінансьвий стан та роботу кредитної спілки в цілому довела до учасників зборів  голова правління Сюма Марія Йосифівна.  Кредитний інспектор  Наталія Бобиляк  розповіла про роботу філії у 2012 році.  Про схему управління кредитною спілкою та участь організації  та її працівників  в громадському житті регіону мав слово заступник голови правління  Мокрицький Юрій Тарасович.

 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ