• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

2 квітень 2012 року


 Заощаджуй та примножуй свої статки з “Вигодою”

 
На порозі свого 20- річчя кредитна спілка “Вигода” провела чергові загальні збори, відзвітувавши перед своїм членством про роботу, накресливши плани на майбутнє, оновивши склад виборних органів, познайомивши з проведеною роботою в громаді,яка базується на кооперативних засадах з дотриманням принципів християнської моралі.


Ми не будемо Вас переконувати, що надамо Вам позику без документів  і на неймовірно вигідних умовах; що візьмемо у  Вас заощадження під найвищий відсоток. Адже ринок має свої закони і той, хто нехтує ними — або безумець, або шахрай.


Натомість ми пропонуємо Вам стати членом нашої великої родини, нашої кредитної спілки “Вигода” - структури кооперативного типу, створеної, в першу чергу, для того, щоб не  надто заможні краяни, об`єднавши свої фінансові зусилля, мали можливість не просто пережити складні часи, а й зміцніти фінансово, допомагаючи один одному.


З перших років незалежності України кредитна спілка “Вигода” працює над відродженням кооперативного руху в кращих його проявах і традиціях. Наше майбутнє — в наших руках. Якщо ми позичаємо собі гроші або вкладаємо на заощадження, ми зобов`язані цікавитись структурою,  яку обрали своїм фінансовим партнером. Нам потрібно  впливати  на її роботу і брати участь у виборі її керівництва. Ми не повинні соромитись   задавати багато питань, в тому числі, і незручних. Ми прагнемо бути не просто пасивними статистами, яких легко обдурити, а й без перебільшення — творцями свого кращого майбутнього.


Під гаслом Стрийської кооперативної ініціативи, не без допомоги кредитної спілки “Вигода”, працює благодійний фонд “Рідня”, лікарняна каса “Здоров`я   Стрийщини”, кооператив здорового харчування “Віра”.


Наша діяльність витримала випробування часу. Щонайменше три фінансові кризи не змогли похитнути довіри нашого членства до своєї фінансової установи. Навіть у найскладніших обставинах ми були разом. Збираючи членів,проводили просвітницьку роботу, прораховували на кілька кроків наперед можливості і варіанти правильних рішень. Ми і  сьогодні досвід фінансової просвіти продовжуємо впроваджувати в життя.


Ми відкриті для своєї громади. Розмістити депозит на умовах розумної доцільності на найкращих умовах чи взяти чесний кредит або просто отримати консультацію можна у будь-якому з відділень кредитної спілки “Вигода”.

 

^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ