• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

2 березень 2012 року


 

Традиційно перед річними звітно-виборними зборами КС «Вигода» проводить зустрічі з спілчанами на філіях. Так 2 березня 2012р. пройшли звітні збори на пустомитівській філії. На зборах були присутні 17 спілчан.


Керівник філії Петришин О.І. прозвітувала про роботу філії за 2011 р. та за 10 років з дня заснування.  Розповіла про активну роботу  працівників філії з громадою Пустомитівщини, продемонструвавши світлини з проведених заходів до Дня міста конкурсів дитячих творчих робіт,  участь у заходах Асоціації інвалідів, про поїздку спілчан по Шевченківських місцях на Черкащині, поїздку на Прощу до Зарваниці, участь у відкритті музею Жертвам сталінських репресій у смт.Щирці.


Голова спостережної ради п.Василь Щекун розповів про основні види діяльності кредитної спілки, про роботу кооперативу «Віра», про  тісну співпрацю КС «Вигода» з УГКЦ, наголосив про створення благодійного фонду «Рідня». Повідомив присутніх про підготовку до Міжнародного фестивалю кредитних спілок в  м.Стрию у липні 2012 р. Відмітив співпрацю КС «Вигода» з обласною державною адміністрацією по  Програмах енергозбереження та фінансової підтримки фермерам.


Член спостережної ради п. Нестор Бордуляк  розповів про історію кооперативного руху на Стрийщині.Нагадав про те, що КС «Вигода» є однією з перших спілок, заснованих після проголошення  незалежності України в 1992 році.Відмітив, що члени спотережної ради та ревізійної комісії працюють на громадських засадах. Звернув увагу на те,що Кредитна спілка свою роботу, всі заходи розпочинає з спільної молитви, з благословення настоятелів церкви, з посвяти всіх приміщень, як головного офісу, так і відділень і представництв. 

 


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ