• Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг та повідомлення споживачів (їх близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів або майнових поручителів) про належність особи до захищеної категорії, відповідно до п. 6.2 розділу IV "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України “Про споживче кредитування”:
  82400, Львівська обл.,
  Стрийський район,
  місто Стрий,
  вул. Б. Хмельницького,
  буд. 9/16,
  контактний телефон 0675476620
  e-mail: vygoda.cu@gmail.com
Новини:

1 березень 2012 року


Зустрічі на жидачівській філії


Доброю традицією в КС «Вигода» є проведення зустрічей спілчан на філіях перед щорічними загальними зборами. 1 березня така зустріч відбулася на філії в м. Жидачів, за участю голови спостережної ради В.Щекуна, заступника голови правління Ю.Мокрицького та члена ревізійної комісії Н.Бордуляка та 18 членів КС, серед яких були підприємці, держслужбовці, вчителі,фермери, пенсіонери та вкладники.


Керуюча філією Г.Овсянецька коротко відзвітувала про роботу філії за минулий 2011 рік та подякувала присутнім за довіру до нашої установи. На запитання членів КС відповідали гості з ЦО. З приємністю констатуємо,що  люди відчувають вплив нашої організації на життя міста та району. Голова Бережницької сільської управи Г.Кухта відзначив, що діяльність КС «Вигода» є відкритою та корисною для її членів, також прозвучали слова подяки на адресу працівників філії.


^


:: Тема дня:

 • Причини падіння курсу гривні до долара:

  загальний фон на світових ринках
  жорста привязка гривні до долара
  підвищення цін на сировину
  бездіяльність НБУ