:: 08.03.2011

::


 
Новини

08.03.2011

  

 РОДИННЕ СВЯТО В ПУСТОМИТАХ "ВІД МАТЕРІ ДОНІ ДОБРО ПЕРЕДАМ"

родинне свято в Пустомитах
родинне свято в Пустомитах
  В м. Пустомити 5 березня 2011року в приміщенні Пустомитівської школи №1 було організоване свято для сімей, в яких проживає двоє і більше осіб з особливими потребами. “Родинне свято” організували громадська організація “Зарваницька ініціатива”, Пустомитівська районна асоціація інвалідів та кредитна спілка “Вигода”. На захід приїхало 27 сімей з різних куточків нашого району. Кожна сім`я привезла із собою свій родинний вишитий рушник. Ведучі свята, а це Мар`яна Тарадай, Володя Гусар, Леся Дендюк, Яна Тарадай, Наталя Гунтик, Анатолій Михайлик, представили гостей і водночас членів журі.

родинне свято в Пустомитах
родинне свято в Пустомитах
А ними були: міський голова Пустомит Ростислав Ярема, начальник Пустомитівського управління праці та соціального захисту населення Микола Степований, керівник філії Пустомитівського відділення кредитної спілки “Вигода” Ольга Петришин та її кредитний інспектор Марія Прачкевич, працівник районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ірина Говенко, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці м.Пустомити о.Юрій Чудяк.
Ведучі дійства на знак гостинності урочисто вручили Ростиславу Яремі святковий коровай.

- Мені приємно бути запрошеним на це свято. Бажаю Вам міцного здоров`я, сімейного затишку та Божої благодаті. Зі свого боку хочу Вас запевнити, що завжди буду сприяти у вирішенні ваших проблем та клопотів,- запевнив Ростислав Олександрович.

Отець Юрій поблагословив усіх присутніх і вручив голові районної асоціації інвалідів Марії Білик невеличкий подарунок — шкатулку у вигляді старовинної церковної книги.

Усі родини мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах. Зокрема у конкурсі на кращий вишитий рушник переможцями стали родини Близняк, Михайлик та Якимович. Також оцінювали і родинну випічку. Безперечну перемогу здобув коровай, який вручили міському голові. Його спекла Оксана Александрук, а також призи переможців отримали родини Савки та Близняк

родинне свято в Пустомитах
родинне свято в Пустомитах
Увесь час гостей розважала своїм милозвучним голосом Ірина Гурська, яка виконувала українські пісні. Також свої гуморески розповідали Ярослав Сиротяк та Анатолій Бортник. Цікавим був конкурс, де учасники із вибраних слів мали скласти родинні прислів`я. Тож свято вдалося. Усі сім`ї дякували за таку організацію голові районної асоціації інвалідів Марії Білик.

Сьогоднішня подія не відбулася б, якби не наші доброчинці з ГО “Зарваницька ініціатива”, КС “Вигода” і звісно великої допомоги районної влади,- підсумувала Марія Білик. -Тож велика дяка усім, хто приклався, щоб ми зустрілись.

Також слід зазначити, що усі присутні отримали від асоціації цінні та корисні подарунки.

 
Стаття надрукована в часописі Пустомитівської районної ради  “Голос народу” №10 від 12.03.11р.

Ігор Салабай

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ