:: 03.03.2011

::


 
Новини

03.03.2011

  

ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ФІЛІЇ М. БЕРЕЖАНИ

1 березня 2011р.у приміщенні КС «Вигода», що по вул. Шевченка 7 відбулися загальні  збори  її членів у місті Бережани.

 

збори членів КС Вигода філії м. Бережани
збори членів КС Вигода філії м. Бережани
Спочатку до усіх звернулася керівник - Марина Футерко, представила гостю з Стрия, розказала про роботу, про досягненні  показники. Потім надали слово п. Галині Гарбовській - заступнику голови правління. Свою  цікаву та змістовну  розповідь  про роботу  «Вигоди»  п. Галина закінчила чудовими словами - зверненими до її членів «Нам буде настільки добре, наскільки добре почуватимете себе Ви».   Відтак члени спілки задавали  запитання.

Виступила також заступник редактора газети «Бережанське Віче» Тетяна Будар, яка підтримала усе попередньо сказане і побажала кредитній спілці лише вдячних спілчан та успіхів у нелегкій праці. Також пані Тетяна висловила свою вдячність КС «Вигода» за хорошу співпрацю з газетою.

Завершальне слово побажав сказати один із членів спілки Голодишин Василь Федорович: «Виносимо щиру подяку за чуйність, доброту до нас, членів кредитної спілки, одночасно хочу привітати Вас зі святом весни, побажати Вам міцного здоров`я, терпіння, краси, молодості....». Ще багато вдячних  слів  лунало у цей день...

Цей рік роботи став визначним для  працівників  та членів кредитної спілки. Підсумовуючи зроблене, усі переконались у тому, що все заплановане виконано, а ріст спілки та її фінансова стабільність є показником правильності вибраної стратегії.

Філія кредитної спіли «Вигода» в м. Бережани виконує свою місію, надає жителям Бережан та Бережанського району можливість користуватися кредитами і вигідно вкладати свої заощадження. За час роботи філія досягла значного успіху. У січні 2010 року філія  розпочала роботу з кредитним портфелем в 1 млн. 270 тисяч грн., а вже на кінець 2010 року кредитний портфель досягнув суми 1 млн 967 тисяч  грн. що є майже на 700 тисяч грн. більше.

Протягом року було видано 595 кредитів на суму 2913175 грн. Було прийнято 273 депозитних внесків на суму 234558 грн. Найбільший внесок - 40 тисяч, найбільший кредит - 50 тисяч.

Також філія протягом року зросла на 252 члена і станом на 01.01.2011 року налічувала 888 осіб. Протягом року проводилось ряд зустрічей із працівниками освіти, культури, підприємцями. Окрім хороших здобутків на філії є, на жаль, і певні проблеми. На кінець року є декіль заборгованих кредитів, з якими працівники філії працюють кожен день. Все робиться для того щоб ці гроші були повернуті.

збори членів КС Вигода філії м. Бережани
збори членів КС Вигода філії м. Бережани
Філія КС "Вигода" м. Бережани не залишається поза громадським життям у місті. На день міста допомогли Будинку творчості школярів у конкурсі малюнка на асфальті, було виділено дітям подарунки. В цьому році працівниками філії разом із жителями цього міста теж заплановано дуже багато всього цікавого. Ми надалі  будемо докладати всіх зусиль, щоб зберегти довіру наших членів.

Марина Футерко,

керуюча філією м. Бережани
:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ