:: 03.11.2017

::


 
Новини

03.11.2017

  

В рамках II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок відбулася вже традиційна конференція  “Мільйон з гектара”.  Цікавинок було достатньо: це і про вирощування квасолі, про метод гідропоніки для вирощування городини, про молочарство і тваринництво, а також про діяльність кооперативів, кредитування та багато іншого.

Заключним акордом фестивалю став “Стрий-Органік-Фест” - осінь 2017. Кредитна спілка “Вигода” як і завжди підтримувала всі заходи своєю участю. Працівники центрального офісу попри погану холодну погоду стали учасниками конкурсу на страву з квасолі. Вони подивували присутніх екзотичним тортом з квасолі.

Впродовж всіх цих подій кредитну спілку відвідували гості фестивалю та волонтери. Серед них учасники проекту підвищення доданої вартості локальних місцевих продуктів — Ганна Антонюк з колегами, Оксана Сапеляк — кандидат історичних наук Інституту Народознавства АНУ, волонтери з Дніпровщини, а саме з села Шульгівка Петриківського району. Про все це залишилися теплі записи в журналі відгуків та пропозицій кредитної спілки.

 

 

:: Тема дня:

  • Причини падіння курсу гривні до долара:

    загальний фон на світових ринках
    жорста привязка гривні до долара
    підвищення цін на сировину
    бездіяльність НБУ